• merhabalar murat bey bana muckop ile ilgili bilgi verebilirmisiniz nasıl yapabilirim.?? tasarımı sadece yapmak değil sunumda çok önemli ama ben o konuda baya gerideyim bana yardım edebilirmisiniz acaba ?? Şimdiden teşekkürler bol fikirler
    Murat Bey merhaba, 3dsMax 2012 programında kutu harf tabela yapmakta sıkıntı yaşıyorum. Çalışmayı Corel'de hazırlıyorum ve her katmanı tek tek atıp yerleştiriyorum daha sonra Extrude menusunden gerekli kabartmayı veriyorum ancak bazı harflerin içi boş kalıyor bazıları ise istediğim gibi oluyor ve bunu sadece harflerde değil diğer nesnelerde de yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.
    merhaba
    size bir sorum olacaktı özür dilerim şimdiden
    rahatsızlık verirsem
    ben autocad de tek boyutlu bir inşaat resmi çizdim ben bunu 3 boyutlu hale getirmek istiyorum acaba bana yardımcı olur musunuz
    Merhaba murat bey çalışmalarınız süper ötesi bende sizinyanınızda acemi grafikerim 3dmaxilgimi çekiyor onu öğrenmek istiyorum ben matbaada 10 sene grafikerlik yaptım şimdi kutu fabrikasındayım sizden ricam sormak istediğimi size sorabilirmiyim bana yardımcı olurmusunuz... Bu aralar adanada mobilya fuarı var benim yakınlarımın ve zaman az onlara koltukları bir oda ziyanında yerleştirmem lazım zamanım da kısıtlı bunu 3dmax yapmaya çalışacam yardımcı olurmusunuz
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt