alex türkoglu tarafından yazılan mesajlar

1. A

Mock-up / Tasarım ve Sunumlarınızda Kullanabileceğiniz Mock-up Seti.

link bozuk yardimci olurmusun ?
  2. A

İslami Psd (Hat ile, İlahi ente maksudi ve rıdake matlubi)

ellerine saglik hakkaten hos ve özverili bir calisma devamini da beklerizz mesela bana masallah yazisi lazim sende varmii ?eger varsa bizlerle paylas lütfen
  3. A

Türkiye Kulüp Logoları

kac kez bende denedim ama link ölmüs yenilersen sevinirim
  4. A

Kaliteli bir Tasarımcı olmak için okulunu okumak mı gerekiyor

''Sizin gibiler için her yazının altına, bu yazıyı niçin yazdım diye bir ayrı açıklama maddesi mi koyalım?'' :-)) faruk bey kusura bakmayin ama hakketten benim türkcem zayif anladigim türkceyle yaziniza fikrimi acikladim ayrica ben grafiker oldugumu idda da etmiyorum bunuda söyleyeyim...
  5. A

Kaliteli bir Tasarımcı olmak için okulunu okumak mı gerekiyor

Grafiker olduğunu iddia edip de bu siteye üye olanlar a) yaptıkları tasarımlarla b) tartışmalara yaptıkları fikirsel-düşünsel-entellektüel katkılarla BUNU İSPAT ETMEK ZORUNDADIRLAR. Grafikerin önce düşünmesini BECERMESİ gerekir. Sonra bunu a) sözlü b) yazılı c) görsel olarak SUNABİLMESİ...
  6. A

Türkiye Kulüp Logoları

malesef bende indiremiyorum link ucmuss galiba yenilermisiniz lütfen
  7. A

knockout 2

:))) siteme hic gerek yok arkadasim , emine sahin arkadasimiz gereken aciklamayi gerektigi gibi gerekli yerlere yapmis zaten.O yüzden sen de kendinde bir değişiklik yaparak, yada bir atılım yaparak belkide bizlere verilen o program varya hanii nasil bulacagimiz konusunda bir bilgi sahibi...
  8. A

Antivirüs Program Arıyorum! Yardım Lütfen

yanii yrdimci olabilecek kimse yook anlasilann
  9. A

Antivirüs Program Arıyorum! Yardım Lütfen

arkadaslar bende Photoshop CS3 ingilizceyi almancaya cevirmek istiyorum yada almancasini bulmak istiyorum bu konuda bana nasil yardimci olursunuz acaba?
  10. A

program istek

madem istek yapilmis bende bir istek bildir sem ayip olmaz sanirim ben ps CS3 almancaya cevirmek istiyorum ingilizce 'debunu nasil almanca yaparim yada almancasini nasil bulurum yardim edermisiniz lütfen.
  11. A

iki resmi yanyana açmak

yaaa bir birinize dalasmayi birakin da yeni arkadaslara bilginiz den biraz sunun simdii söylermisiniz lüttfennn dekope yada dekupe her nee sey se artik o nedir nasil olur ne yapilir bunu site kurallari üslubuyla anlatirmisiniz .
  12. A

Genel Photoshop Dersleri (14 Ders,228 Video)

arkads ders 13 ün linki sorunlu bakarsan sevinirim
Yukarı Alt