asmagrafik tarafından yazılan mesajlar

1. A

Logotype Çalışması

Pozitif Akademi Çalışmada (+) Amblemi "PZTF" harfleri ile oluşmuştur. Pastel renker logoda dikkat çekici bir eşitliğe sebep olmalıdır. Logotayp Amblemde muhakkak bir çizgiye ve orana tutunmalıdır. Aksi takdirde logoyu sıfırdan çizmek isteyen bir grafiker için gelişigüzel bir çizim olacaktır.
  2. A

Logotype Çalışması

Merhaba Değerli Arkadaşlar; 6 seçenekten biri seçmemizi isterseniz bu size söyleyemem. Ancak kreatif yönlü düşünürsek logo içinde esetik-eşitlik zıtlık adına birşey bulamadım. Onore etmek başka birşey ancak iyi olması başka birşeydir. Yaklaşık 2,5 yıl önce "ARTI" logosuna benzer bir çalışma...
  3. A

Açıkhava reklam grafikerliği, grafik tasarımcı aranıyor!

Merhaba Arkadaşlar; Açıkhava Reklamcılığı Sektöründe Faaliyet gösteren firmamız ekseriyetle Kurumsal şirketlerin Dış cephe reklam kaplamalarını yapmaktadır. Firmamız Grafik Tasarımcı aramaktadır. ARANAN ÖZELLİKLER Corel Draw, Photoshop, illustrator, Tercihen 3D programı...
  4. A

coreldraw'dan adobe Illustrator'e ".ai ve eps " convert problemi

Konu anti aliasing özelliğinin kapalı olmasından kanaklanıyor olabilir. anti aliasing özelliğini aktif ediniz. Biraz geç oldu ama, yrdımcı olmak istedim.
  5. A

CorelDraw'da Toplu Halde Dosya Dönüştürme [Videolu Anlatım]

Bilgiler çok faydalı. Teşekkürler
  6. A

ŞARKÜTERİ Resimleri

İy bir paylaşıma imza attınız. Teşekkürler
  7. A

sanat halı logosu

selam arkadaşlar sanat halı logosu şu anda lazım oldu. Diğer linklere baktım fakat linkler ölçü. Rica etsem logo linkini tekrar gönderebilir misiniz. Teşekkürleri
Yukarı Alt