Ayhan Balkan tarafından yazılan mesajlar

1. Ayhan Balkan

renk ayrımında püf nokta

renk ayrımına başlamadan önce çizdiğimiz deseni layerımızda açıp çalışmaya başlıyoruz.select color menüsünden color range seçeneğini seçiyoruz.ayıracağımız rengi tıklayıp seçtikten sonra yüzde değerini 80 olarak alıyoruz.bu işlemin cmyk da daha net çıktığı iddia edilsede ben rgb de...
  2. Ayhan Balkan

görünmeyen jpeg halindeki desen nasıl vektörel olarak çizilir

arkadaşlar elimde bulanık bir jpeg deseni var nasıl netleştirip çizebilirim
  3. Ayhan Balkan

2008 freelance fiyat listesi

2008 fiyat listesi istemiştim ama elinde olan varsa bana iletebilirmi acaba
  4. Ayhan Balkan

sadece bakmayın lütfen (renk ayrımı)

ben ağırlıklı desen üstüne çalıştığımdan desende baskıdan önce renk ayrımı uyguluyoruz.matbaa baskıda renk ayrımı uygulanırmı uygulanmazmı?uygulanırsa hangi baskıda uygulanır, hangi baskıda uygulanmaz?ofset baskıda ters renk ayrımı uygulanıyordu zannedersem.birde jpeg formatlı resimlerin renk...
  5. Ayhan Balkan

freelance grafiker

desen çizilip renk ayrımının uygulanması.kartvizit,broşür,logo,antetli kağıt,zarf,a4 kapaklığı,etiket,fatura,makbuz,irsaliye,çanta,sertifika belgesi,takvim,davetiye çalişmaları özenle teslim edilir. dexigner_75@hotmail.com
  6. Ayhan Balkan

freelance grafiker

istenilen desen çizilip renk ayrımı uygulanır. tek,çift kırımlı insert çalışılır. logo çalışılır. antetli kağıt,zarf,kartvizit çalışılır. broşür ,katalog çalışılır. a4 dosyası çalışılır. etiket çalışılır. fatura,makbuz,irsaliye çalışılır...
  7. Ayhan Balkan

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

freelance olmayıpta bir işyerinde işe başlama fiyatı nedir acaba bana 600 ytl dediğinde boğasım geldi patronu
  8. Ayhan Balkan

çizimle ilgili sıksıntım var

tşk saygılarımla
  9. Ayhan Balkan

çizimle ilgili sıksıntım var

arkadaşlar kalemle çizim anında çizimin oval kalan iç kısımlarında bir renk oluşuyor bu renk layerda da gözüküyor bu renk beni çizimde rahatsız ediyor bende bunu opacity'yi düşürerek yok ediyorum acaba başka nasıl halledebilirim. tşk. :o:o:o:o
  10. Ayhan Balkan

Corelde ortalama yardım

sedatcığım ben hep pratikte çalışıyorum mesela soruna sağ dörtgenin sol çizgisiyle sol dörtgenin sağ çizgisini baz alıp bir kare çiz daha sonra kendi kareni ortasına getir en sonunda da e ve c harflerine bas ii günler
  11. Ayhan Balkan

freehandden photoshopa eps

arkadaşlar eps olarak kaydetmeden önce çalışmanızı sayfanın dışında bırakmayınız yani a4'ün içine alıp eps olarak kayıt ediniz.
  12. Ayhan Balkan

ilk çalışmam

link açılmıyor denedim ama olmadı x işareti çıkıyor
  13. Ayhan Balkan

ilk çalışmam

http://img132.imageshack.us/my.php?image=jaguarfreehandax6.jpg http://img229.imageshack.us/my.php?image=mercslr031024photoshopof4.jpg bu çalışmalar benim photosoptaki ilk denememdir?yorumlarınız nasıl.
  14. Ayhan Balkan

Grafikerlikte usta çırak ilişkisi nasıl olmalı, alaylı mektepli ilişkisi nasıl olmalı

dexigner hocam sözlerime saygılarımı sunarak başlamak istiyorum.şimdi ben meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.ilk ve orta okulda elimde cetvelle çarpım tablosu çizer pergelle şekiller uygulardım.lisede te cetveliyle çizim olduğu için yeteneğimi yıllar sonrada olsa anladım. tabiki bu işin...
  15. Ayhan Balkan

FOTOĞRAF ve GRAFİKER

hocam teşekkürler
Yukarı Alt