b3krkdk tarafından yazılan mesajlar

1. b3krkdk

basamaklı broşur tasarımım

Ellerinzie sağlık baskı olarak çok tercih edilmeyen işleri yapmak insan farklı ufuklar açıyo siz de bu ufku iyi yakalayıp güzel bir iş çıkarmışsınız elinize sağlık...
  2. b3krkdk

remax I Başar Güzelaydoğdu

Bir de sanki ismi biraz daha ön plana çıkarmak lazımmış gibi geldi bana... Bana mı öyle geldi yoksa...
  3. b3krkdk

Broşür Çalışması

İmrenilesi, kıskanılası... Ellerinize sağlık...
  4. b3krkdk

Poster Tasarımı| Sedat Gül

Ellerinize sağlık gerçekten güzel bir çalışma olmuş...
  5. b3krkdk

Mouse önerileriniz

Sayın forumdaşlarım ilginiz için teşekkür ederim... Galiba Abdullah Bey haklı gibi kullanım tarzına göre değişebiliyor tercihler... Ben şu an "Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 Black" marka ve model mouse kullanıyorum. Şu an gayet memnunum... Ama kesinlikle ve kesinlikle bir tane de...
  6. b3krkdk

kitap kapağı tasarımım

Bir çalışmam için açacağım bir konuya bu konuda yorum yapan üstadlar yazsa ne yapacağımı şaşırırım. Sevinsem mi, üzülsem mi diye... Kıymet bilinmesi gereken kişilerin yorumları çok basite indirgenmiş... @Erkal COŞKUN 'un yazdığı ilk yorumu okurken ben bile gülümsedim, keşke herkes böyle tatlı...
  7. b3krkdk

Doğrusal Yazılım Logo Çalışması

İşi ilk duyduğumda aklıma gelip unutmamak için yaptığım çalışmayı da atayım en azından bir şeylerin üzerinden konuşabilelim. Böyle alelacele yapılmış bir şeydi, kusura bakmayacaksınız artık. :)
  8. b3krkdk

Doğrusal Yazılım Logo Çalışması

Merhabalar saygıdeğer forumdaşlarım. Nasılsınız ? Başlıkta geçen isimle kurulacak olan bir yazılım firmasına logo tasarlamam istendi (ticari bir iş olmayacak) Ben logotype üzerinde küçük tipografik espriler ile bir logo tasarlamayı düşündüm amblem olmadan ama gelin görün ki 2 gündür aklıma...
  9. b3krkdk

3D Bir Çalışma

Başarılı, tebrik ederim kardeşim... Bu forum üzerinde verilen öğütleri, söylenilenleri ve eleştirileri dikkate al derim sana...
  10. b3krkdk

Logo tasarımı hakkında fikirleriniz

İlk çalışmadaki ilk logo bence çok hoş ama fontta değişikliğe gitmeni tavsiye ederim...
  11. b3krkdk

Satış-Pazarlama için Masaüstü Yazılım Arayüz Çalışması

En azından bir kişi olumlu, olumsuz bir şey yazsaydı... İçim burkuldu hala yorum olmadığını görünce :)
  12. b3krkdk

Anadolu sağlık-sen: broşür - çift kırımlı a4

@ZxxxE Zaten bu forumda herkes birbirini bu konularda uyarıyor ama burada sizinde bahsettiğiniz gibi eklenen görselin çözünürlüğünün yüksek olması lazım ki yazılanlar okunabilsin...
  13. b3krkdk

Slayt yapmak için önerebileceğiniz programlar nelerdir ?

Bu arada ayrıca ücretsiz ve online olarak kullanılabilecek sunum hazırlama programları vardır. Biraz kurcalamayı seviyorsanız eğer preezi.com'u ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Profesyonel olarak bu işi yapıyorsanız ücretli üyeliğiyle daha fazla tema ve renk kombinasyonu seçeneklerini...
  14. b3krkdk

Slayt yapmak için önerebileceğiniz programlar nelerdir ?

@Erkal COŞKUN Erkal Bey' katılmakla birlikte ne için yapıldığına göre uygun programlarda değişiklik gösterebilir. Ağırlıklı olarak resim geçişi olan bir sunum olacaksa eğer kesinlikle Proshow Gold kullanımı kolay, movie maker'a benziyor...
  15. b3krkdk

Satış-Pazarlama için Masaüstü Yazılım Arayüz Çalışması

Merhaba arkadaşlar; Firmanın satış ve pazarlama için kullanacağı bir arayüz tasarımını sizinle paylaşmak istiyorum. Öncesinde web arayüz olarak karar verilip o şekilde tasarlandı fakat daha sonra sunum şekli değiştirilmek istendi ve tasarımsal açıdan bir kaç farklılıkla masaüstü yazılım arayüzü...
Yukarı Alt