Bahar Taşkıran tarafından yazılan mesajlar

1. B

İstanbul Avrupa Yakası Bayan Yardımcı Grafiker/Grafiker olarak iş arıyorum

Merhabalar, İstanbul Avrupa Yakası SARIYER Bölgesi'nde ikamet etmekteyim. Marmara Üniversitesi Öğretmenlik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım, halen freelance...
  2. B

Yetiştirilmek üzere/Yardımcı Web/Grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum...

Merhaba, İstanbul Avrupa Yakası İstinye/Sarıyer Semti'nde ikamet etmekteyim. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. M.E.B'a bağlı bir kurstan yaklaşık 6 ay kadar Web ve Grafik Tasarımı Eğitimi aldım. Kendimi web ve grafik tasarım alanında...
  3. B

Merhaba, İstanbul Avrupa Yakası İstinye/Sarıyer Semti'nde ikamet etmekteyim. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. M.E.B'a bağlı bir kurstan yaklaşık 6 ay kadar Web ve Grafik Tasarımı Eğitimi aldım. Kendimi web ve grafik tasarım alanında geliştirebileceğim...
  4. B

Merhaba, İstanbul Avrupa Yakası İstinye/Sarıyer Semti'nde ikamet etmekteyim. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. M.E.B'a bağlı bir kurstan yaklaşık 6 ay kadar Web ve Grafik Tasarımı Eğitimi aldım. Kendimi web ve grafik tasarım alanında geliştirebileceğim ve...
  5. B

İş teklifiniz için teşekkür ederim ancak Sarıyer'den firmanıza ulaşımım oldukça güç, ilanım günceldir...
  6. B

Merhaba, İstanbul Avrupa Yakası İstinye/Sarıyer Semti'nde ikamet etmekteyim. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. M.E.B'a bağlı bir kurstan yaklaşık 6 ay kadar Web ve Grafik Tasarımı Eğitimi aldım. Kendimi web ve grafik tasarım alanında geliştirebileceğim ve...
  7. B

8. B

Merhaba, İstanbul Avrupa Yakası İstinye/Sarıyer Semti'nde ikamet etmekteyim. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. M.E.B'a bağlı bir kurstan yaklaşık 6 ay kadar Web ve Grafik Tasarımı Eğitimi aldım. Kendimi web ve grafik tasarım alanında geliştirebileceğim ve birlikte...
  9. B

Çizim Tekniği (soru)

Merhaba arkadaşımızında dediği gibi eğer bir çizim yapacaksan pen toolu kullanmayı iyice öğrenmelisin. Aynı zamanda internetten görsellerden smoke ya da kahve fincanı duman diye aratırsan karşına fikir sahibi olabileceğin görseller çıkacaktır. Kesinlikle aynılarını kopyalama, Silüet çizimine...
  10. B

Photoshopta animasyon yapmak (yardım)

Kısacası şunu söyleyebiliriz elinizde bulunan resimlerin her birinin ayrı ayrı çizim haline dönüştürülmesi ya da flash ile ki diğer programlara nazaran daha kolaydır onunla efekt verilerek hareket ettirilmesi gerekir ki buda cidden uğraştırıcı bir iştir.Malesef bu tür profesyonel çalışmalar...
  11. B

Photoshopta animasyon yapmak (yardım)

Photoshopta animasyonu yalnızca gif formatıyla yapabilirsiniz. Bu dosya da hem ebat olarak büyükolur hemde pek kullanışlı olmaz. Aynı zamanda kullanacağınız görsellerin(resimlerin) pixel kalitesinin iyi olması gerekir aksi taktirde resimde bozulmalar olacaktır. Bunun yanında photoshop bir...
Yukarı Alt