Buğra Bentürk tarafından yazılan mesajlar

1. Buğra Bentürk

Elinde Kelepçe vektörleri olan varsa paylaşırmı acaba?

Elinde Kelepçe vektörleri olan varsa paylaşırmı acaba?
  2. Buğra Bentürk

Ayasofya Camii Vektörü Clipartı Lazım

Ayasofya Camii Vektörü Clipartı Lazım "Çok Acil." Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler arkadaşlar.
  3. Buğra Bentürk

bunlarda benden

Bunların Çalışma Halini yollama şansınız varmı ?
  4. Buğra Bentürk

dönerci cliparti lazim

buse hanım paylaştığınız resimin çalışmasını alabilirmiyim ?
  5. Buğra Bentürk

Arı Vektörleri Lazım Acilll..

Selam Arkadaşlar Arı clipartları lazım Logo yapılması için logoya uyacak arı clipartları vectorleri var ise paylaşırsanız sevinirim..
  6. Buğra Bentürk

Bilişim Network Firmasına Tişört tasarımı?

Problem bu işte Müşteri ilk defa yaptırıyor oda pek bilmiyor : )
  7. Buğra Bentürk

Bilişim Network Firmasına Tişört tasarımı?

Selam Arkadaşlar bilisim ve network üzerine bir firmaya tişört tasarımı yapacağım.Sizce nası birşey olmalı daha önce hiç tişört tasarımı yapmamıştım.Yani vectorel mi yoksa psd mi eps mi ne çalışmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum ve bilişim firmasına nası bi tişört tasarımı yapılır onuda pek...
  8. Buğra Bentürk

Hangi Makinayi Tavsiye edersiniz?

Roland iyi ve kalitelidir. Fakat seri bi makina istiyorsan Summa'yı öneririm arkadaşım. Mimaki'de iyidir.
  9. Buğra Bentürk

Açık Hava Reklamcılığında Grafik Tasarım İşi Arıyorum

Arkadaşlar Başlıktada Söylediğim gibi Açık Hava Reklamcılığında Grafik Tasarım İşi Arıyorum. 18 Yaşındayım yaklaşık 1,5 yıldır grafik tasarımcılık yapıyorum, Ufak tefek Matbaa bilgimde vardır.Kartvizit, El ilanı , Broşür , Katalog vs.. Açık hava reklamcılığında ise Plotter yazı kesim makinası...
  10. Buğra Bentürk

Zümrüt Vektörel Çizim Hali Olan ?

Arkadaşlar Zümrüt Vektörel Çizim Hali Olan varsa lütfen paylaşsın şimdiden teşekkürler.
  11. Buğra Bentürk

Arkadaşlar Market ürünleri resimi lazım ??

Arkadaşlar Market ürünleri resimi lazım ?? örneğin , kuru bakliyatlar , yağ , çay , çocuk maması , cola , salça , çocuk bezi vs..
  12. Buğra Bentürk

Sürahi ve Su dolu bardak clipartları lazım arkadaşlar ?

Sürahi ve Su dolu bardak clipartları lazım arkadaşlar ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  13. Buğra Bentürk

Lise Son sınıflar için Sene Sonu Yıllık Çalışması Lazım

Lise Son sınıflar için Sene Sonu Yıllık Çalışması Lazım Arkadaşlar Örnekleri varmı ?
  14. Buğra Bentürk

trafik ve yol clipartları cdr hali olan ?

trafik ve yol tabela işaretlerininin cdr si lazım arkadaşlar çok acil yardımcı olursanız sevinirim..
  15. Buğra Bentürk

Binek Araba Clipart'ı Lazım

tşkrler dostum
Yukarı Alt