buraktuncel tarafından yazılan mesajlar

1. B

En iyi Fiyat Garantisi slogan denemesi

çok teşekkür ederim.
  2. B

gökkuşağı yapımı nasıl olmuş :)

eline sağlık blur biraz fazla abartılmış gibi.
  3. B

Karnaval Serisi

bu paylaşımlar sizemi ait ? size aitese birtane Psd paylaşmanızı rica edebilirmiyim ? teşekkürler.
  4. B

hahaha Çok hoş :D fakat bu çalışmayı türk bayrağı üzerinde değilde Gs forması üzerinde yapsaydın daha güzel olurdu :)
  5. B

PES 2013 Afiş Tasarımım

Biraz çalıntı bir fikri var gibi geldi ama eline sağlık güzel olmuş.
  6. B

roll banner çalışması

perspektif'de bir sıkıntı olabilir mi ? onun haricinde güzel bir çalışma,eline sağlık
  7. B

En iyi Fiyat Garantisi slogan denemesi

Arkadaşlar fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum ;
  8. B

Grapiksel Banner

mevzu budur müdür. :) Bravo !
  9. B

Film Afisi Deneme

Efektlerin dikkat çekmiş,Bravo güzel bir çalışma.
  10. B

Deneme çalışması

Renkler çok soft, Önemli kısımları farklı renkelerle patlatmak daha doğru olabilir.Emeğine sağlık
  11. B

Deneme Çalışmam

tasarım fikir hoş,fakat çok okunaklı değil.Yazıyı okumak için baya uğraştım.
  12. B

İşler Güçler - Tshirt tasarım yarışması-deneme tasarım

2.Çok yaratıcı,Surat objelerini daha büyük kullanırsan daha iyi olabilir.Eline sağlık
  13. B

2.Deneme Kartvizit Çalışmam

logoyu sağa yazılarla hizaladığın zaman daha güzel duracaktır, Açık yeşil yerine daha farklı renk kullana bilirsin.
  14. B

deneme kartvizit çalışmam

bana yaratıcı geldi, ön kısım Oval arka kısım dik açılarla kesin olursa daha iyi olabilir.Eline sağlık güzel bir iş çıkartmışsın.
  15. B

deneme katalog

renkleri doğru kulanmışsın Figürlere kattığın hareketler çerçeveler birazdaha farklı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Nekdar doğrudur bilemem ama genel çerçeveden baktığımız zaman gayet hoş bir tasarım.
Yukarı Alt