Buse Türüdü tarafından yazılan mesajlar

1. Buse Türüdü

Istanbul - Avrupa Yakası Grafiker / Yardımcı Grafiker Olarak Iş Arıyorum.

İlan günceldir. Edit: Önlisans mezuniyetimi lisans' a tamamlama kararı almış olmaktayım, onun için ; - Yaz döneminde full time, okul döneminde ise part time olarak devam ederek çalışacağım bir yer arıyorum. Saygılarımla.
  2. Buse Türüdü

Istanbul - Avrupa Yakası Grafiker / Yardımcı Grafiker Olarak Iş Arıyorum.

Merhabalar. Lise; Anadolu Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Üniversite; Gazi Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü Önlisans mezunuyum. * Grafiker, Yardımcı Grafiker olarak bildiklerimi uygulayacağım, bilmediklerimi öğretmeye çekinmeyecek kişiler ile çalışmak üzere iş arıyorum...
  3. Buse Türüdü

Istanbul avrupa yakası - yardımcı / yetiştirilmek üzere grafiker

Merhabalar. Lise; Anadolu Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Üniversite; Gazi Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü Önlisans mezunuyum. * Yetiştirilmek üzere Grafiker, Yardımcı Grafiker olarak bildiklerimi uygulayacağım, bilmediklerimi öğretmeye çekinmeyecek kişiler ile anlaştığımız...
  4. Buse Türüdü

Insert Çalışması

Lisans bölümünde olduğum halde durum böyle ve Gazi Üniversitesi'ndeyim. Şu an bu duruma bakarak bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorum önlisans diploması alıp DGS ile geçiş yapmak için çabalayacağım İstanbul'da bir üniversiteye. Herşeyin hayırlısı. Teşekkür ederim çok, sen de kendine iyi bak.
  5. Buse Türüdü

Insert Çalışması

Bu uzun ve bol bilgi içeren yanıt için teşekkürler, bir daha ki sefere hepsine dikkat edeceğim Hakan abi :) Kampüs hayatı iyi desem yalan söylemiş olurum. Fakültenin Grafik Tasarım bölümü pek iç açıcı değil, geldiğime pişman oldum diyebilirim. Ama bir şekilde 2.sınıfı da bitirmiş oldum. Ama bu...
  6. Buse Türüdü

Insert Çalışması

Merhabalar. Okuldaki final projem için hazırlamış olduğum insert çalışması. 8 sayfa 24*24 cm genişliğinde sayfalı biçimde çalışmaya uygun kağıt kullanarak çıktı alınıp teslim edildi.
  7. Buse Türüdü

Illustrator'den Photoshop'a Renk Değişimi

Teşekkürler Tuncer Bey, doğru cevabı buldum sayenizde.
  8. Buse Türüdü

Illustrator'den Photoshop'a Renk Değişimi

Merhabalar, bi konuda yardım isteyecektim sizlerden. Illustrator'de CMYK yada RGB değerlerinden 2 renkten oluşan çalıştığım dosyayı PNG olarak kaydediyorum, photoshop'a aldığımda ve infodan baktığımda renk değerlerinin gezindikçe farklı değerlere dönüştüğünü farkettim. Ve bunun olmaması gerek...
Yukarı Alt