By Burak tarafından yazılan mesajlar

1. B

Staj

İlan Güncel. https://ismailburaksonmez.wordpress.com/ çalışmalara bakabilirsiniz.
  2. B

Staj

İlan Günceldir.
  3. B

Staj

İlan Günceldir.
  4. B

Staj

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir ajans arıyorum. Ücret talebim yok. (Anadolu yakasında yaşıyorum.) Programlar; Ilustrator, Photoshop, Indesign, 3ds max(başlangıç), Flash(başlangıç) İletişim: ismailburaksonmez@gmail.com
  5. B

Yetiştirilmek Üzere Acil Eleman Arıyoruz

İstanbul İstiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu yakınlarında bulunan şirketimize; Orta düzey Photoshop, word bilen eleman alınacaktır. Geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. İş tanımı: Basılı ya da bağımsız yazarların yazdığı kitapları e-kitap olarak dönüştürüp satışını yapmaktayız...
  6. B

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman Arıyoruz

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi...
  7. B

E-Kitap Yapımı İçin Yetiştirilecek Eleman

Aradığımız kişileri bulduk. İlginize teşekkür ederiz.
  8. B

Uygun kişiyi henüz bulamadık ilgilenen bayanlar cvlerini yollayabilirler.
  9. B

Bır kışı daha alacağız. Bayan eleman aranıyor.
  10. B

İlan güncel.
  11. B

İlan güncel.
  12. B

Çok acil 2 kişi daha alınacaktır.
  13. B

@garipbiri Arkadaşım beğenmiyor isen ilgilenmezsin. Teklifi sana yapmıyorum ki. :) Aradığımız kriterler çok yüksek şekilde olsaydı sana hak verirdim bende.
  14. B

E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi ismailburaksonmez@gmail.com adresine gönderin...
Yukarı Alt