By_ExE tarafından yazılan mesajlar

1. By_ExE

sonımıx bayan spor ayakkabı

Tebrikler User Başarılı bir Çalışma Elde Etmişsin. Eleştirmek için Hata Aramaya Çalışıyorum Ama Pek Bişe Çıkaramadım .Tekrar Tebrikler
  2. By_ExE

Merhaba Ark

@organ Geçte olsa Hoş Geldin aramıza Kardeşim. Bildiğin Gibi Sadece Bu Sitede Değil Tüm Sitelerde E-mail Adresi Vermek Yasak. Ama Yinede Sormak İstediğini Forumda Konu Açarak Sorabilir Yahut Konu İle İlgili Başlık İçerisinde sorabilirsin. Saygılarımla By ExE
  3. By_ExE

Resime gökkuşağı eklemek ( resimli anlatim )

anlatımın için teşekkürler kardeşim başarılar iyi çalışma
  4. By_ExE

rapidshare'den yenilik.

Bak Sen Şu İşe Bende Neden Bole Oldu Diye Merak Ediyordum 1 Haftaya yakındır bişe indiremiyordum. exorcims Arkadaşımızın dediği Gibi kedi Kopek Ayrımı Yapmaya başlayacaz.ALLAH Yardımcımız olsun ne edelim
  5. By_ExE

1. buluşma resimleri

Bende Orda Olmak İsterdim, Ama Malum İstanbul'da Yaşamıyorum. Eminim ki; Diyarbakır'dan Epey arkadaş Vardır. Diyorum ki; Bi Ara Diyarbakır'dan Olan Arkadaşlarla, Kendi İmkanlarımızla Bi Toplansak İyi Mi Olur :D. Grafikerler.org Üyesi Olmaktan Her Zaman Guru Duymuşumdur Açıkçası Söylemek...
  6. By_ExE

yeni yıl

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
  7. By_ExE

bir adet yaglıboya tablo (röprödiksiyon)

kusura bakma ama ortada ne bağ görüyorum nede bahçe :D
  8. By_ExE

Kendimi Paylanco yaptım :)

hhueuhe harbiden çok komik olmuşsun ama 2 resimdeki pixel olarak olmamış. Özellikler dudak etrafı ve burun uçlarındaki kırmızı rengi iyi kulanamamışsın . Çalışmalarından dolayı seni yinede Tebrik Ederim
  9. By_ExE

psd çerçeveler

Valla Çok Güzel bende u Gün Amca Oldum Yeğenimin Bir Kaç Resini Çerçeveliyim :)
  10. By_ExE

in design cs2 ve cs3 farkı

cs3'ün yenilikleri .Smart filters iyiye benziyor, bir layerı smart yaptıktan sonra uyguladığınız filterlar layer altına alt layerlar halinde ayarlanabilir olarak ekleniyor, her filter arasında mukayese etmek ve önce eklenen filterı hızlıca değiştirmek için çok iyi bir yenilik. Yeni sürüm çok...
  11. By_ExE

Grafxer Grafik Çalışmalarım

Logo Harika Bence Yanlış Hatırlamıyorsam Renkweb internet Hizmetleri Hatred Kardeşimizindi Reklam Olmasın :D. Bu arada Bannerdeki Hoparlor Neden O Kadar Büyük :S Keşke Az Külültüp Daha Değişik Bişe Yapsaydık Klasik Bir Türden Ama İdare Eder ;) Eline Emeğine Sağlık
  12. By_ExE

Photoshopla Yaptıgım Resim Kendim

@MehmetBozaslan CMYK nin Ne Oldugunu Bilmiyorum Ama Bulmak Pekte Zor Bişe Olmaması Lazım Ara Yater. Önce Ne Yapacağına Karar Ver Daha Sonra Bulursun ;)
  13. By_ExE

Bende Pek İyi Sayılmam Ama Bide Buna Bakın İsterseniz ÇokUğraşamadım Ama Bole İyi Heralde Koltuk Kısmını Ayarlayamadım :D
  14. By_ExE

Yakından Bakılınca Sağ Eli Sanki Zayıflamış :D Ve Pixeli Balımından Pek İyi Sayılmaz ;) Ve Gölge Hiç Olmımş Ama Casaretinden Dolayı Tebrik Ediyorum Seni. Çalışman Güzel Paylaşımın İçin Teşekkkürler ;)
  15. By_ExE

Müzik layout çizimi

@ozcan.ates Basit Olabilir Ama Bilmeyenler İçin Az Da Olsa Yararı Var BiGG_BoSS Arkadaşımızın Anlatmak İstediği Böylr Bir Tema Nasıl Ortaya Çıkar Die Anlatım Yapmış İllede Aynısı olacak değil Sadece Mantıklı Olarak Bu Şekilde Yapılır.Bilen İçin 15 Dk Almaz Hoş Bir Görünümde Vermez Ama...
Yukarı Alt