Demet YILDIZ tarafından yazılan mesajlar

1. Demet YILDIZ

İzmir Alaçatı İçin Tasarladığım 3 Adet Otel Afiş Tasarımım

Çok efekt çok güzel değildir. Önce bu efekt bolluğundan kurtulman lazım. Sade bir tasarım yapıp, vurgulamak istediğin kısımları yeterli efektlerle ön plana çıkarman tasarıma daha güzel bir görünüm katacaktır.
  2. Demet YILDIZ

İlk Broşür Çalışmam

Zemin rengiyle sarı çerçeveler çok sırıtmış. Bir de o kar desenlerine gerek olduğunu düşünmüyorum. Emeğine sağlık.
  3. Demet YILDIZ

Aşk dolu ilanlarınızı bekliyoruz :)

Son gün fırsatını kaçırmayın, O'na olan aşkınızı sayfamızda yayınlayın. Yüz binler görsün, aşkınız bir ömür sürsün. :)
  4. Demet YILDIZ

Fazla kilolardan kurtulma egzersizi

Kesinlikle yeni felsefem olmaya aday :D:
  5. Demet YILDIZ

Gold 'n Glass [Photoshop Yazı Efekti]

Dersler böyle anlatılınca daha bir ilgimi çekiyor :D Bu faydalı paylaşım için teşekkürler :)
  6. Demet YILDIZ

Ender yemek salonu a5 1 kırımlı

Türkçe karakterlere dikkat etmelisin. Adres kısmında Türkçe karakter problemleri yaşamışsın. Bir de SİPARİŞ HATTI yazısı çok pot durmuş ve hizalanması tam olmamış yani tam ortada durmuyor. Başarılar dilerim...
  7. Demet YILDIZ

ilk takvim çalışmam

Sönmez Giyim yazısındaki o abartılı efektleri kaldırırsan başlangıç için güzel bir adım atmış olursun. Bir tavsiye, çok efekt çok güzel değildir. Başarılarının devamını dilerim...
  8. Demet YILDIZ

Tasarımcılara Söylenen Bahaneler - Bu başlıkta topluyoruz :) Haydi bakalım..

@Mehmet ÖZDEMİR Kesinlikle yaşadım ve 2 günümü ziyan eden bir çalışma oldu. "Siz yapın biz aralarından birini muhakkak seçeceğiz." aradan geçen süre sonucunda... "Müşterimizin kimliğini tam olarak yansıtmıyor" "Ben size özellikle sormadım mı müşterinin misyonu vizyonu isteği nedir...
  9. Demet YILDIZ

Tasarımcılara Söylenen Bahaneler - Bu başlıkta topluyoruz :) Haydi bakalım..

Müşteriden ilan görselini istedikten 2 saat sonra mailde restoranın fotoğraflarının gelmesi ve müşteriyi arayıp logonuz, iletişim bilgileriniz vs. yok mu dediğimde "bu resimleri bassanız olmuyor mu?" demesi beni benden alıp uzak diyarlara götürmüştü :D:
  10. Demet YILDIZ

ilk takvim çalışmam

1- Çok keskin hatlar kullanmışsın. 2- Yazıları kullanış şeklin itibariyle beyaz alanlar çok boş kalmış. 3- Resmin altındaki o 2 boş beyaz kareye anlam veremedim. 4- Boş alanların orantısı yok. Bu maddelere dikkat et ve bol bol örnek incele. Eminim çok daha iyi tasarımlar ortaya çıkacaktır...
  11. Demet YILDIZ

Canı sıkılanlara, saçmalamak isteyenlere :)

Tek saçmalama sevdalısı ben değilmişim çok mutlu oldum :D: Teşekkür ederim :)
  12. Demet YILDIZ

Aşk dolu ilanlarınızı bekliyoruz :)

Son gün fırsatını kaçırmayın, O'na olan aşkınızı sayfamızda yayınlayın. Yüz binler görsün, aşkınız bir ömür sürsün. :) Herkese aşk dolu mutlu günler dilerim :)
  13. Demet YILDIZ

bir iddiam yok :) amaç paylaşım

İlkine nazaran çok daha iyi olmuş. Emeğine sağlık.
  14. Demet YILDIZ

[İSTEK] Şarkı Kapak Tasarımı

Ne beleşçisiniz be! Bir de utanmadan diğer forumlarda yardımcı olan olmadı diye yazmış. Grafik tasarım hayrına yapılan bir iş değildir. Emeğe saygı duymayı öğrenin artık! Bu da benden sana albüm kapağı olsun!
  15. Demet YILDIZ

bir iddiam yok :) amaç paylaşım

Genel olarak yerleşim güzel. Haber metinlerini ortalamak ya da iki yana yaslamak ne derece doğrudur bilemiyorum fakat benim tercihim ve ağırlıklı olarak kullandığım sola ya da haberin sayfadaki yerine göre sağa yaslamaktır. Bir de paragrafların ilk satırlarındaki girintiler (ya da adına...
Yukarı Alt