Deniz Sarınergiz tarafından yazılan mesajlar

1. D

Photoshop ta dekupe yapma

öncelikle teşekkür ediyorum yanıt için. Yani resimde belli bir objeyi ön plana çıkarma. Anlatmak istediğim buydu. Sitede böyle bi şey var ama o arka planı çok fazla flulaştırıyor yani arka plan hiç görünmüyor gibi bişey ben arka fonu daha net istiyorum teşekkür ediyorum.
  2. D

teşekkür ediyorum. Ancak sitede de yeni olduğum için tam olarak kullanamıyorum zamanınızı aldıysam kusura bakmayın ilginize teşekkür ederim Arkadaşlar ben bu konuyu sitede araştırdım ya yok yada yine ben bulamıyorum fakat sormam gerekiyor ilgilenirseniz photoshop ta degrade olayını nasıl...
  3. D

Arkadaşlar ben photoshop ta çok yeniyim o yüzden basit bir soru sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Photoshop ta dekupeyi nasıl yapıyoruz birde bir resimin belli yerleri net diğer yerleri daha silik nasıl yapabilirim. İlginize şimdiden teşekkür ediyorum:)
  4. D

photoshopta kare resmi yuvarlatma

çok teşkr edrm ayrıca çalışmanın kenarından yarım ay şeklinde kalın bir çizgi nasıl atabilirim yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür edrm
  5. D

çok teşekkür ederim resim kare evt yuvarlak çerçeve içine almak istiyorum bu bir el ilanı ve kenarda yarım ay şeklinde duruyo bu resim anlatabildimmi bilmiyorum ayrıca barbekü de istediğim resimler yok karışık ızgara tabağı lazım yardımcı olurmusunuz teşkr ederim şimdiden
  6. D

arkadaşlar photoshop ta kare bir resmi yuvarlak hale nasıl getirebilirim birde karışık ızgara resimlerine ihtiyacım var lütfen yardım edebilirmisiniz ama çok acil
Yukarı Alt