denizkızı tarafından yazılan mesajlar

1. denizkızı

Adobe Photoshop Eğitimlerim

Teşekkür ederim.
  2. denizkızı

Vektörel Desenler

Teşekkürler.
  3. denizkızı

Sevim Çamaşırları Maskot yarışması sonucu

Ozan bey tebrikler,fikrimce çok kullanışlı,dünya standartlarında bir logo olmuş,bahtı açık olsun,çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum,herkese sevgi ve saygılar.
  4. denizkızı

Yaratıcılık ve tasarım...

Tuncer bey,yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum,görüş açımız genişliyor. Ben baskı desinatörüyüm,ama kendimi bildim bilelide hiç bir yerde olmayan çizimler yaparım,bunlar genelde çiçek ve geleneksel motiflerimiz olabiliyor,o anda hemen kağıda çizilen esgizler,renklendirmeler,desenler.Sizce bu...
  5. denizkızı

model ve desen

Teşekkürler tlyyy1818,siteye uzun zamandır giremedim,o yüzdende yeni cevap yazabiliyorum.:(
  6. denizkızı

Photoshop Programının illaki Pc'nizde olması şart değil

Sayın Qesta paylaşımı yeni gördüm,biraz geç oldu ,hemen baktım harika,yer imlerine ekliyorum. Bilgisayarımızdaki program gitsede bu çok işimize yarar,tabi ayrıca dışardaki kullanımdada. Teşekkürler,verdiğiniz adres tıkır tıkır çalışıyor. Saygılar.
  7. denizkızı

Rotasyon baskı ve raportlama bilgileri

Birinci görüntüde yuvarlak içine aldığım yerlerin dediğim yöntemle kayma vermeden önceki hali,desen fazla minik olunca yuvarlak içine almayı denedim,daha anlaşılır olması açısından, 2.görüntü nereden kayma vermemiz geren yeri gösteriyor,3. ise ölçülendirme ve sonrası.
  8. denizkızı

Ricaederim Gül hanım,görsel olarak paylaşamadım,halledebirsem onuda paylaşırım.
  9. denizkızı

Arkadaşlar selam,Photoshopta soter veya istediğiniz oranda kaydırma yapabilmek için, Filtre+other+ofset yolunu kullanabilirsiniz. Ben bu yöntemi meslek hayatımda çok kullandım. Deseninizin raportunu,düzeltmelerini bu yolla sağlıklı yapabilirsiniz. Yapabilirsem resimli anlatımıda eklerim...
  10. denizkızı

Ed Hardy Desenleri Vol.1

Sayın Doğuş Toprak paylaşım için teşekkürler,bu tarz çalışmalar yapan arkadaşlarımız için faydalı görseller.
  11. denizkızı

model ve desen

Yapıcı eleştiriniz için ben teşekkür ederim Gül hanım. Yunus Emre'nin "Paylaştığın senindir,sakladığın değil" felsefesinin her yaşamımızın her alanında hayata geçirelim diyorum. Saygılar.
  12. denizkızı

model ve desen

Siyah tshirtteki çalışma taş veya metal olarak tasarlanmıştır,diğerleri parça baskı desenidir. Saygılar.
  13. denizkızı

model ve desen

Gül hanım ellerinize sağlık herhalde çizimler veya tasarımlar size ait,bende bir-iki çalışmamı paylaşabilirmiyim. Saygılar.
Yukarı Alt