ea430 tarafından yazılan mesajlar

1. E

Ödüllü Grafik Tasarım Firma Yarışmaları

tebrikler katılma ihtimalimiz yüksek barşılarınızın devamını diliyorum
  2. E

Apple eMac 450 TL Çok Temiz.

Fiyatı: 450 TL (Pazarlık Payı Olabilir.) Stokda: 1 Adet Var İşlemci: 1.25GHz PowerPC G4 Mönitör: 17' CRT Butunlesik ekran Beller (RAM): 1 GB - 768MB DDR SD RAM Sata HarDiks: 40 GB Sabit disk SÜrücü: Combo DVD CD Not. İsteğe bağlı sistem yeniden formatlanır ve tüm programlar yüklenir. şuan...
  3. E

Mac Arıyorum...

selam merhaba bu konuda sana yardımcı olmak isterim Tel: 02125262181 msn: ea430@live.com
  4. E

gurup resimler-yardım

grup olarak bu işlemi yapman biraz zor olur photoshop'ta yenisin zaten resimlerini hemsini a4 sayfana yerleştir sonra zemini sil ve trasparan olarak .png formatında kaydet ve acıl olan dosyalarını kapat ve sonra kaydetmiş oldun .png uzantılı dosyanı photoshopta yine ac ve renglerle istediğin...
  5. E

Müşterilerle yaşadığım ilginç diyaloglar

@Erkan_Nehir Haha çok komikya özellikle kalınlaştırdığım yerler hehee bişey diyecem ama neyse
  6. E

Sitem indexlenmedi !

@Desmal ilk başlarda sizin düşünüyordum ama arıştırmalar sonucanda öyle olmadığının farkına vardım saygılarımla.
  7. E

Web Tasarımlarım | Hasan Güner

hocam devam insan oğlunun elinden bişey kaçmak yeterki azm etsin başarılar
  8. E

Yeni Kampanya Fiyatları - Kaçırmayın Derim

@Ercan CAN Slm merhaba ercan bey yazacaklarım sizi biraz kızdıra bilir ama ilerde bu işi profesyonelce yaparsanız ne demek istediğimi gayet iyi anlarsınız. Öncelikle fiyatlandırma tabiki size kalmış ister ücretsiz isterseniz 5 tl yaparsınız bu kimseyi ilgilendirmez ama ilerleyen dönemlerde...
  9. E

gurup resimler-yardım

öncelikle hoşgeldiniz. lütfen açıklamalarda büyük harf kullanmamaya özen gösterelim. yazıduklarını okudum ama bişey anlamadık. bu 8-10 resimler arka zemeni bağlı yoksa zemin ayrı resimler ayrımı ve zeminin üzerinde sanırım oynamak istiyorum biraz daha acıklayıcı ol yardımcı olmaya çalışalım
  10. E

Sitem indexlenmedi !

merhaba hocam indexleme konusunu google çok önem veriyor ve iskiden 500 kişi siteye girdiğinde ve en geç 3 gün sonra çıkıyordu şimdi oyle değil artık önce google ekipleri sitenizi ziyaret ediyorlar ve içeriği inceledikten sonra indexlemeyebaşlıyorlar
  11. E

Acil Web Yazılımcı!

iyi güzel hoşda biraz detaylı bilgi verseydiniz konuyla ilgilenen arkadaşlar iyi olurdu.
  12. E

Grafikerim iş arıyorum...

slm kardeş nerde hikameyt ediyorsun
  13. E

Dokuma etiket

merhaba. aspajans.com inceliye bilirsiniz. www.aspajans.com tel. 0212 526 21 81 biz tüm etiket işlerimizi onlara veriyoruz... Not. Gerçekten çok temiz iş yapıyorlar.
  14. E

Cafcaf Mizah Dergisi

slm sitenizi ziyaret ettim ve başarılarınızın devamını diliyorum wordpress ile hazırlanmış ve forum ise smf ile kurulmuş daha güzel temalar deniye bilirsiniz. iyi günler.
  15. E

Istanbul kalkınma ajansı kurumsal amblem tasarım yarışması

aynen katılıyorum kardeş yoksa katılmayı düşünoyrum yarın hatta telefonla görüşmeyi düşünüyorum bakalım ne cvp alacam
Yukarı Alt