Ebru Karaca tarafından yazılan mesajlar

1. E

AY YILDIZ Wallpaper çalışması

@Hasan YILDIZ hasan bey tavsiyelerinizi dikkate alcağım yanlız bende bir inat var hani derlerya deve inadı diye o cins'den desek yanında az kalır ;) yanlız belki vray ayarı için bir araştırma yaparım @wblocker teşekkür ederim :)
  2. E

AY YILDIZ Wallpaper çalışması

@Hasan YILDIZ Cinema 4D'de yeniyim ben burdaki çalışmayı deneme yanılma yolu ile yaptım Hiç bir siteye giripde bu nasıl olur diye bakmadım. V-ray var lakin kullanmayı bilmiyorum ;)) sizler hatalarımı tabikide söyleyeceksinizki Bende düzeltebileyim, yorumlariniz için teşekkür ederim.
  3. E

bir arkadaşıma yapmış olduğum çalışma

@Hakan Dağdeviren Hakan Bey yorumunuz için teşekkür ederim söylediklerinizi SON kelimesine kadar katılıyorum Ben hobi amaçlı yapıyorum bu tip çalışmaları. Fazlasını istemiyorum, kendime yetecek kadar bilsem yeter diye düşünüyorum tekrardan değerli yorumunuz için teşekkür ederim
  4. E

@Murat Güler beğendiğinize sevindim :p
  5. E

@N.FARUKOĞLU Teşekkürler elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum
  6. E

@Emre ÇETİNER Emre bey ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim bu Çalışmada kullandığım Program cinema4d
  7. E

Merhaba

Arkadaşlar merhabalar Kendimi geliştirmek amaçlı bir şeyler öğrenebilirsem veya öğretebilirsem ne mutlu bana saygı ve sevgilerimle...
Yukarı Alt