ebru karakuş tarafından yazılan mesajlar

1. ebru karakuş

staj yeri arıyorum..

lise son sınıf grafik ve fotoğraf öğrencisiyim.anadolu yakasında oturuyorum.acil olarak . reklam ajansı Fotoğraf ile ilgili yayıncılık yapan kuruluşlar. Televizyon, gazete vb. basın kuruluşları Fotoğraf laboratuvarları gbi yerlerde staj yeri arıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim...
  2. ebru karakuş

Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

ilanım günceldir..
  3. ebru karakuş

ilanım günceldir
  4. ebru karakuş

ilanım günceldir
  5. ebru karakuş

ilanım günceldir.
  6. ebru karakuş

ilanım günceldir.
  7. ebru karakuş

ilanım günceldir.
  8. ebru karakuş

tesekkürler bıraktım.
  9. ebru karakuş

ben istanbul maltepede oturuyorum.işte lise 3 okuyorum.4te ders bitiyo dersler.ondan sonra bide hafta sonu bi resim kursuna gidiyorum okadar.yani çogunlukla saat dörtten sonra daha uygun oluyorum.normalde lise 4te staja baslanıyor ama been kendimi daha erken geliştirmek iş ortamına girmek ve...
  10. ebru karakuş

tesekkür ederim bencede hayal gücü ilk planda kalıo.haberinizi beklicem olumlu yada olumsuz simdiden çok tesekkürler .
  11. ebru karakuş

yani çizim üzerine yetenegim var programları daha yeni ögrenmeye basladık.gerç ama yapıcak biişe yok.
  12. ebru karakuş

ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum.lise 3e geçtim grafik ve fotograf bölümünde okuyorum.bölümümle alakalı iş arıyorum daha erken derseniz geç bile oldu çünki bizim bölüm yeni açıldı ve sınava girmeden alındık.yetenegim var ama pek bilgim yok.yardım ederseniz sevinirim.simdiden tesekkürler..
Yukarı Alt