Ercan Mensiz tarafından yazılan mesajlar

1. E

Corel Draw ile animasyon

Buse hanim tesekkurler. linki okudum ama imageshack de de sorun cikti. bana artik ozur dilemek dusuyor. ancak ozel mesaj atanlara mi linkimi verebilecegim?ya da onu da yapamayip bana mail atabilenlere mi link gonderecegim? ya da bir daha boyle bir tesebbusde bulunmayacak miyim? Zaten dosya...
  2. E

Corel Draw ile animasyon

Arkadaslar ben mi beceriksizim ya da tecrubesizlikten :-) resim yukleme yontemini bulamadim
  3. E

Corel Draw ile animasyon

soylemeye belki gerek yoktu ama unutmusum. her bir kareyi corel drawdan gif olarak export ettim tabi.
  4. E

Corel Draw ile animasyon

Arkadaslar, web sitemde yayinlamak icin bir Fatih Tugrasi animasyonu yaptim. İlk basta daha az idi ama su anda 48 kareden olusuyor. akicilik sizce yeterli mi yoksa kare sayisini arttirayim mi ne dersiniz? egilim arttir yonunde olursa bir ara edit ederim. Web siteme koydum ve linki asagida. henuz...
  5. E

yardıma ihtiyacım var

değerli arkadaşlar corel 14 te fit text to path daha gelişmiş özellikler taşıyor ve kolaylıkları var ancak bir metni bir daire etrafına yazmak istediğimde daireden isrediğim uzaklıkta yerleştiremiyorum. ya daireye yapıştırıyor veya istediğimden daha uzağa. ikisinin arasını nasıl bulurum? inç...
  6. E

Bir konuda Corel draw 7, 11 X3 ve x4 den daha mı iyiydi?

iste bu kadar tesekkurler. aslinda 15 yildir hobi amacli c draw kullaniyorum. her isime yettigi kesin ama versiyonlar arasinda adaptasyon problemini yasiyorum. burasi sorunlarimi gidermede cok verimli oldu tekrar tekrar tesekkurler
  7. E

merhaba acikcasi en ince cizgi niyeti ile hairline seciyordum ve sorunum ortaya cikiyordu. siz deyinceye kadar kalinligi rakamla girmeyi akil etmemistim. denedim ve en ince 0,0011 pt secilebiliyor ve isim goruluyor. yanliz bunu nasil sabitleyebilirim? object properties de bunu sabitleyecek bir...
  8. E

:confused:Merhaba arkadaşlar, Çok aramama rağmen çözüm bulamadım. En azından coel draw 7'ye kadar şu özellik vardı: vektör çizim yaparken hairline kalınlık kullanıyordum ve neredeyse maksimum buyutmeye kadar çizgi kalınlığı ekranda bir piksel kalınlıkta çıkıyordu bu sayede arkaplanda resim...
Yukarı Alt