etikom tarafından yazılan mesajlar

1. E

Grafiker Arıyoruz. Acildir

İstanbul Anvrupa yakasında oturan Transfer Baskı bilgisi olan yada Transfer baskı deseni hazırlayabilecek grafiker arıyoruz. Ayrıntılar İçin: 0539 620 68 69 nolu telefondan Mustafa bey ile görüşebilirsiniz.
  2. E

Bayan Desen Çalışmalarım (Modelli)

Görüş belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler İyi Çalışmalar
  3. E

Fabrikamıza Yardımcı Grafiker Aramaktayız

eleman alınmıştır teşekkürler
  4. E

Fabrikamıza Yardımcı Grafiker Aramaktayız

Photoshop bilgisi olan yeni web sitemize resim dekupe yapabilecek yardımcı grafiker aramaktayız. Fabrikamız Kıraç / Büyükçekmece de dir. Cvlerinizi info@desenhane.net mail adresine gönderebilirsiniz.
  5. E

Uygun Fiyatlarla Tshirt Tasarımı ve Desen işlerinize Talibiz.

Merhaba Her türlü baskı desen, tshirt tasarımı, desen tasarımı, renk ayrımı işlerinizi uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Ayrıca geniş desen arşimizden desen de seçebilirsiniz. Online satışlarımız mevcuttur. İstediğiniz tema ve örneklerle tasarım çalışmaları yapmatayız. Bir çok seçkin marka...
  6. E

Epson ile Film Çıkış Almak

bizde armadan aldık ilke beyden. Sağolsunlar çok yardımcı oluyolar. Film çıkışlarında herhangi bir problem yaşamıyoruz.
  7. E

ok anladım. çok teşekkür ederim. Deneyeceğim. iyi çalışmalar
  8. E

Bilgiler için çok tşk ederim. Tam olarak anlamadım aslında. üste aks koyuyorsunuz aks desenden üstte oluyo, böylece sorun olmuyor diye anladım ama ne kadar doğru anladım tartışılır :)
  9. E

Çok teşekkür ederim. Epson 3000 bende de var şu an kullanıyorum. A2lerde bir kaç renk olursa oturmama sorunu oluyor. 9880 de de aynı sorunu yaşarmıyım acaba diye merak etmiştim. Epson zaten film çıktı olunca destek vermiyor. Sadece kağıt konusunda yardımcı olabiliyorlar Teşekkürler Saygılar
  10. E

yokmu bilen ? Anladım farklı bir teknoloji keşfedip, artık çıkış almadan pc den direk kalıba geçiriyorsunuz. :clap2: Teşekkürler:rolleyes:
  11. E

Arkadaşlar büyük boy film çıkışları için firmamıza epson 9880 almak üzereyiz.. Sizce iyimi ediyoruz kötümü. Oturmama sorunu yaşarmıyız. Epson kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. iyi çalışmalar
  12. E

freelance T-shirt designer araniyor

özel mesaj gönderdim ayrıca desenhane@gmail.com mail aracılığı ile görüşebiliriz iyi çalışmalar
  13. E

Emprime Deseni Arayanlar / Desen Tasarımı Yapanlar Dikkat !!

www.desenhane.net Internet Üzerinden Koleksiyonunuzu Oluşturun, Sipariş Verin, Desenlerinizi Gönderelim. Film Çıkış Alıp Hemen Kullanın. Yada Film Çıkışlarını Alıp Gönderelim. - Sitemiz üzerinden beğendiğiniz desenler ile kendi koleksiyonlarınızı oluşturabilir, bir kaç adımda sipariş...
Yukarı Alt