Gacco tarafından yazılan mesajlar

1. Gacco

Photoshopta yardım edebilecek kimse varmı ?

@Hasan Güner transform'u öğrettiğin için Allah razı olsun kardeşim çok yardımcı oldunuz valla ne diyim yani biraz daha zorlarsan klavyedeki tuşların yerinide öğrenicem sayende...
  2. Gacco

@Hasan Güner Zaten benim asıl sorduğum şeyde nasıl T'lere açı verebileceğim yoksa şeklin yapılış mantığını biliyorum o T'lere gerekli açıyı nasıl verebilirim bunu anlatabilecek bi arkadaş yokmu :mad::confused:
  3. Gacco

Freehand'de yardıma ihtiyacım var...!!!

Yardım edebilecek kimse yokmu???
  4. Gacco

Teşekkür ederim mutlaka işimi görücektir indiriorum fakat benim isteğim balık değil balık tutmayı öğrenmek...
  5. Gacco

Varsa pc programı onunda adını alırsam sevinirim çaresiz kalırsam bari öyle deniyim...
  6. Gacco

pc kullanıyorum programla yapmak istemiyorum açıkçası kendim bunu nasıl çizebilirim asıl yapabilirim onu öğrenmek istiyorum...
  7. Gacco

Arkadaşlar şu şekli photoshopta birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!
  8. Gacco

Arkadaşlar şu şekli freehand'de birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!
  9. Gacco

Freehand'de RGB'den CMYK'ya geçiş YARDIM...

cevabı biraz geç attım kusura bakmayın teşekkür ederim yardımınız için...
  10. Gacco

Freehand'de RGB'den CMYK'ya geçiş YARDIM...

Freehand'de herhangi bir tiff formatlı resimden rgb rengini alıp cmyk'ya çevirmek istediğimde renk değişiyor acaba yanlış bir yoldan çeviriyorum yardımcı olabilirmisiniz denediğim yol şu ; Assets'ten make cmyk diyorum ama seçtiğim renkten daha koyu bir renk oluyo ?
  11. Gacco

Macromedia Freehand Mx Gorsel Egitim Seti

Çok fazla indirmenizi tavsiye ediceğim bir set değil çok fazla etkisi olmasada mutlaka öğreniceğiniz şeyler var fakat anlatan adam öyle bayık anlatıyo ki en fazla 15 dakka dayanabiliyosunuz...!!!
  12. Gacco

İnternetin Bedava Olduğu Ülke?

habere bak yha bu haberi bizim hükümet görürse şayet kesin zam yaparlar.Global ilerlemeye karşı bi tepkimiz olduğu için diğer ülkeler ne kadar ilerlerse bizde tam tersine gitmekte bir numarayız!!!
  13. Gacco

Rap Şarkı Sözleri - Disstanbul.org

güzel bi site olmuş underground'dan overground'a bi çok rapper'ın şarkı sözleri mevcut!!!
  14. Gacco

Edicafe Logo çalışmalarım

3 numaradaki harflerin içini doldurma al sana on numara bi logo.Daha önce bi çok cafede çalıştım ve cafe işletmeciliğide yaptım bu sayede gördüğüm bi çok farklı logolar oldu bence 3.sırada ki gayet uygun her konsepte uyabilecek bi logo olmuş!!!
  15. Gacco

arkadaşlar bu efekti ders olarak anlatacak biri ?

evet güzel bi efect olmuş biraz bekle arkadaşım mutlaka birazdan yardım etmeye birisi gelir bizde öğrenmiş oluruz!!!
Yukarı Alt