Gizemli_melek tarafından yazılan mesajlar

1. G

Göz Yanılması

ilk resimde isa peygamber görünüyo sanirim. digerlerinde sekiller hareket ediyo, dönüyo. Güzel paylasim, tesekkürler.
  2. G

hoş geldimm

hosgeldin, paylasimlarini bekleriz, forumda photshop hakkinda bir cok bilgi var, isine yaracaktir, bende burdan okuyup ögerniyorum. Bilmedigin seyleri konu acip sorarsin, en kisa zamanda cevap verir bilenler.
  3. G

İlk amatör photoshoplarım

pek dört günlüge benzemiyo , ama cok iyi, tebrikler. Devamini bekleriz.
  4. G

Grafxer Grafik Çalışmalarım

cok basarili calismalar, emegine saglik.
  5. G

selamun aleykum

Selam arkadasim, bende yeni basladim ögrenmeye. Senin gibi burda da yeniyim, gercekten cok faydali konular var, ben okuyup anlatilanlari uygulamaya calisiyorum. Seninde cok faydalanacagindan eminim.
  6. G

logo nedir nasıl olmalıdır?...

Cok güzel bir paylasim, emegine saglik arkadasim. Logo yapmaya baslamdan önce ne oldugunu bilmek, nelere dikkat edilmesi gerktigini bilmek cok faydali olucak.
  7. G

Herkese merhaba...

Hosgeldin arkadas, söyledigin seylerin ne oldugunu bile bilmiyorum ben. benim pek sorum olmaz sanirim. Ama bilgili insanlarin aramizda olmasi cok güzel, eminim yardima ihtiyaci olanlar olucaktir.
  8. G

logom

cok güzeller ama, sanki reklam sirketi degil, boya reklami logosu gibi olmuslar. En cok üzerinde cocuklar olani begendim.
  9. G

bi kaç logo..

ben hepsinide begendim, fun fest yaziyo, sanirim bir festival icin düzenlenmisler, hepside uygun olur, ama ben en cok gitar olani begendim.
  10. G

Grafikerler.org için logo çalışmalarım

Hepside cok iyiler, tesekkürler.
  11. G

İlk logo ve logotype çalışmalarım

Fark ettimki ben daha logonun ne oldugunu bile bilmiyormusum, yavas yavas inceleyerek ögrenicem artik. Degisik fontlarla renkli olarak biseyin ismini yazmak logo degilmis mesela.
  12. G

LOGO & BANNER & GİF ANİMASYON & AVATAR vb. Çalışmalarım....

Hepsi birbirinden güzel, cok basarilisin, basarilarinin devamini dilerim.
  13. G

Amblem-logo calısması

en cok 10 numarayi begendim, ama yanindaki o üzerinde ok olan büyük daire olmama sarti ile. Digerleride cok güzeller.
  14. G

Yeniyim bu da benim cdr yaptığım logo

baslangic icin cok iddiali bence.
Yukarı Alt