Gr.MslmGfx tarafından yazılan mesajlar

1. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@qoLdRoqer Neresi mesela ?
  2. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@Hasan Güner İşte bu :D Elinize sağlık hocam, bunun dersi forumda mevcut mu acaba ? Yani aynı mantığı uygulasam olur mu ? Bir farklılık yoksa olur kanımca :D
  3. Gr.MslmGfx

Logoda Renk Seçimi

@Aslı SAYILIR Evet bordo da hoş durabilir.
  4. Gr.MslmGfx

Şahsıma ait yaptığım logo

Desinger diye biliyorum ama doğrusu designer ise bundan söyle öyle kullanırız. Teşekkürler :)
  5. Gr.MslmGfx

Deneme Kartvizit çalışması

Hoş olmuş, elinize sağlık. i
  6. Gr.MslmGfx

Logoda Renk Seçimi

@cemre92 Kardeşim ben şahsıma altın rengine gri ve siyah tonlarını yakıştırırım. Diğer açık renkleri kullanmanızı pek önermem. Çünkü sonuç itibari ile altın rengi malumunuz koyu sarıdır. E bu rengede açık renk gitmez.. Yine tercih size kalmış:)
  7. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@Hasan Güner Teşekkürler Hasan bey :) Dediğiniz gibi mantığı kavradım, şimdi farklı alanlarda denemeler yapmak istiyorum. Bir arkadaş Yüzde uygulamış bu çalışmayı. Onu denemek istiyorum açıkcası :)
  8. Gr.MslmGfx

Şahsıma ait yaptığım logo

@grapiksel Evet bende siz söyleyince dikkat ettim İTL harfleri oluşmuş. Şöyle birşey var, sadece M harfi kullandığımda çok sade durdu yani biraz değişik bir şeyler yapmak adına Farklılaştırdım. İTL çıkmış, vay arkadaş :p
  9. Gr.MslmGfx

Clipping Mask Yapımı Video Ders

Arkadaşlar çoğu kişi bunu biliyordur ama bilmeyen olur diye açayım dedim. Bu anlatımı kendi forumum için yapmıştım. Orada da mevcut zaten. O zamanlar CS3 kullanıyordum, şimdi CS5 kullanıyorum. Font'u eklerken Bilgisayar kasıldı. 8 Saniye kadar bekleyiniz. Basit bir çalışma...
  10. Gr.MslmGfx

Photoshop Dersi : Yazıyı Yuvarlama

Elinize sağlık, kolay ve etkili. :)
  11. Gr.MslmGfx

grapich desing...

Hevesinizi kırmak istemem ama tipoğrafiden çok herşeye benziyor :D
  12. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

Arkadaşlar başarılı mı sizce ?
  13. Gr.MslmGfx

Bireysel logo çalışmam (Klasik)

Ekol istanbul logoları hoş ama biraz abartılı geldi. Elinize sağlık