GRAPHICHER tarafından yazılan mesajlar

1. GRAPHICHER

TANGO 3S AFİŞ Çalışmam

ellerinize sağlıkgüzel ve sade bir çalışma olmuş bence haklısınız müşteri müdahale edince insan sağlıklı düşünemiyor özellikle işi bilmeyenle iş yapmak çok zor bir durum hayırlı günler...
  2. GRAPHICHER

Slm. abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta...

Slm. abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta Qarkta yapmışsın böyle profösyönel çalıştığına göre mizampaj için basit diorlar onu hayli hayli yaparsın bana öğretirmisin ne olur ya kimse öğretmiyor bana qarkı mac g4 kullanıyorum quarkxpress var...
  3. GRAPHICHER

slm abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta...

slm abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta Qarkta yapmışsın böyle profösyönel çalıştığına göre mizampaj için basit diorlar onu hayli hayli yaparsın bana öğretirmisin ne olur ya kimse öğretmiyor bana qarkı mac g4 kullanıyorum quarkxpress var...
  4. GRAPHICHER

Dergi Çalışmam (EK)

slm... ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ GERÇEKTEN USTACA ÇALIŞILMIŞ TEBRİK EDERİM SİZİ... BEN QUARK öğrenmek istiyorum ama kimse öğretmiyor bana yardımcı olurmusunuz? saygılar... BEN mac kullanıyorum g4 QuarkXPress var bende nerden başlasam nasıl yaparım bu programı öğrenmek istememin amacı...
  5. GRAPHICHER

indesign ve quark ders notları lazım

MRB. Qark öğrenmek istiyorum kurs dışında nasıl öğrenebilirim bana yardımcı olurmusunuz? Quark bilen tanıdıklarım var ama öğretmiyorlar bana 1 kez kitap mizampajı yapsalar gözümün önünde öğrenirim zaten ufak tefek biliyorum sadece style leri nasıl kullanmam gerektiini bilmiyorum anladığım...
  6. GRAPHICHER

photoshop cs3 eğitim cd'Si

kardes tesekkurler ındırmeye baslıorum emegıne tesekkurlerrrrr
  7. GRAPHICHER

photoshopta yaptigimiz layerle calismayi corelde layerlarina mudahaloe etmek

oooo harıka gusel bır paylasım ustam tesekkurler bu cok ıse yarar desene :) tesekkurlerrr yenıden ustam
  8. GRAPHICHER

convert sorunu!

walla bu sorun freehandden kaynaklarıyor kardes senın demek ıstedıgını anladım effectlı bı yazı convert edılınce efectı kaybolur bu freehandın ıcınde olan bır olay bunu asamazsın maalesef :) photoshopta donus gerekır
  9. GRAPHICHER

Atatürk resimleri

off harıka resımler wallaha ..ellerıne saglık
  10. GRAPHICHER

6000 Kadar Gradient

tesekkurler kardes oldukca gusel....gradient show yapmıssın..:)
  11. GRAPHICHER

temel tasarım ilkeleri

ellerıne saglık mehmet ustam yararlı bılgıler herkesın not alması gerek seyler....eyw hocam
  12. GRAPHICHER

Photoshop Dersleri "Siyah Beyaz Renklendirme " ( resimli anlatım )

caka abı bı eksık war ılk basta resmı cogalttın mı ne yaptınn walla orası karısık bı baksana..
  13. GRAPHICHER

Bayram Kutlaması

Ewet sızlerın ve sıte uyelerının ve yonetımın hepsının bayramını kutlarım...nıce bayramlara...
  14. GRAPHICHER

basit bir yüz figürü

arkadaslar cevapların %80 i olumsuz yazılmıs tamam calısma cok ahım sahım degıl ama unutmayalım kı zırvedekı calısmalarda nerelerden gelınıp yapılmıstır kı en usttekı basamaga cıkmak ıcın baslamak lazım gayet kotu olsada arkadasımız calısması saygı duymak lazım bence olucak bıseyler calısmaya...
Yukarı Alt