HAiNELMA tarafından yazılan mesajlar

1. HAiNELMA

Serigrafi baskı makinesi videoları

Kaynak siteden dolayı link kırık.
  2. HAiNELMA

Organ Nakli Afiş Yarışması / Spamedia

Çok kanlı bir çalışma olmuş :) imla hatası ve görsellik açısından dövme harici güzel bir çalışma.
  3. HAiNELMA

Photoshop Programının illaki Pc'nizde olması şart değil

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. hoşgörün lütfen bu sadece avatar yapmaya yarar. bu yazılım daha önce sitemde vardı, Photoshop öğrenmek isteyenler için bu yazılımı bir ön aşama olarak görüyorum.
  4. HAiNELMA

100 TL Ödüllü Grafikerler.org Amblem Yarışması

Yarışmada logo tasarımının kabul edildiği dosya türleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu arada EPS dosyası, bende corel draw x3 ve x4 sürümlerde açılmadı. ben illustarorde açtım, cdr formata ihtiyaç duyan arkadaşlar için aşağıda verdiğim linki konu mesajına eklemenizi öneriyorum...
  5. HAiNELMA

logo istekleriniz

ilgi ve emeğiniz için teşekkürler ederim.
  6. HAiNELMA

logo istekleriniz

arkadaşlar makrowin logosu olan varsa lütfen ekleyebilir mi
  7. HAiNELMA

2010 - 2011 Takvimi Vektörel (cdr, ai, eps)

Paylaşım için teşekkür ederim
  8. HAiNELMA

Satılık Vakumlu Serigraf Makinası ve Transfer baskı sistemi

EPSON STYLUS PHOTO R360 (SUBLİMASTON İÇİN BESLEME SİSTEMİ) 6 RENK DOLU: 6 Renktir (CMYK) mürekkephaznesi+ kartuşlar + iletme borularından oluşmaktadır. Baskıya başlayabilmeniz size sadece sublimasyon kağıt ve ısı presi yeterli olacaktır. Sublimasyon Hakkında Sublimation teknolojisi...
  9. HAiNELMA

Atatürk İmzalar...

Teşekkür ederim Cemal Bey :)
  10. HAiNELMA

Vector Forms

PAylaşım için teşekkürler ancak önizleme resimi görünmüyor.
  11. HAiNELMA

Atatürk İmzalar...

Link kırık
  12. HAiNELMA

Acil nakit ihtiyacından ötürü satışa sunduğum baskı makinalarımız için indirim yaptık. Vakumlu serigraf baskı makinamız 600 TL Vakumlu serigraf baskı makinamız ve serigraf baskı malzeleri 1500 TL Epson marka rgb ve cmyk mod çok fonksiyonlu Epson Stylus Photo R360 model sublimasyon...
  13. HAiNELMA

Vakumlu serigraf makinamız, serigraf atölye malzemelerimiz. Epson sublimasyon yazıcımız ile kupa ve düz baskı aparatlarımız iş ve kent değişikliği sebebiyle satılıktır. İlgilenenler, 0542 465 54 17 cep telefonumla irtibata geçebilirler. Hepsinin toplu olarak alımında uygun fiyat sunulacaktır.
Yukarı Alt