hakanakbas tarafından yazılan mesajlar

1. H

Programı Eğitimi Verilir

ACCURATE VE EOS COMPUCON NAKIŞ-DESEN PROGRAMI EĞİTİMİ Yerimiz merterdedir.firmamız istanbulda ilk desen atolyesidir.18 yıllık bir tecrubenin birikimiyle hareket etmekteyiz. Eğitim programımız istege gore iki ayrı şekilde duzenlemekteyiz. Birincisi; haftasonu agırlıklı olmak uzre cmt ve pazar...
  2. H

Eos3 Ve Accurate 4 İÇİn Kurs Acilmak Uzre

arkadaşlar işleriminizi yogunlugu yuzunden forumlara uzun zamandır giremedim.vereceğimiz eğitim özel bir egitimdir.az da olsa nakıs bilgisi olması gerekir eğitim alacak kişinin.o yuzen arkadasların bu konudaki uyarılarını yerinde buluyorum.bu kursumuz toplu kurs değildir.özel birebir verilen bir...
  3. H

Programı Eğitimi Verilir

NAKIŞ-DESEN PROGRAMI EĞİTİMİ 1 ocak 2008 den itibaren firmamız nakıs desen program eğitimi verecektir.program EOS ve ACCURATE4 dir.2 haftalık bir egitim olacaktır. İSTEYEN KİŞİLERE AYRICA MESLEKİ EĞİTİM DE VERİLİR. detaylı bilgi için ...........................
  4. H

Eos3 Ve Accurate 4 İÇİn Kurs Acilmak Uzre

EOS3 VE ACCURATE 4 İÇİN KURS ACILMAK UZRE..detaylı bilgi için lutfen ******************** (Özel mesaj ile iletisime geçiniz lütfen) iritbat saglayabilirsiniz. iyi gunler.
Yukarı Alt