husnuatik tarafından yazılan mesajlar

1. husnuatik

Film Afişi Çalışmalarımız

@TRX tşk o eşsiz tespitlerinden ötürü dikkate alınacaktır ;) sizin de varsa çalışmalarınız görmek isteriz? (örnek teşkil etmesi bakımından, konusu farketmez)
  2. husnuatik

Film Afişi Çalışmalarımız

@Biyolog Tşk ederim dostm hala iyi işler için çabalıyoruz. sonunda o dediğin mükemmellik olacaktır umarım :)
  3. husnuatik

Film Afişi (4)

@AhmetSoysat ewet şimdi şöyle bi bakıyoruzda ince detayları yeni yeni farkediyoruz... tşk yorum için...
  4. husnuatik

X-Ray ışınları yardım...

@Hakan KALMIŞ gerçektende işe yarıyor dostum çok teşekkür ederim... +rep
  5. husnuatik

Film Afişlerimiz (3)

@Melek Kaya tşk ederim sizin de yorum ruhunuza sağlık ki böyle yapıcı bir yorum yazmşsınız =)
  6. husnuatik

Film Afişlerimiz (3)

tşk ederim arkadaşlar o değerli yorumlarınız için..
  7. husnuatik

Film Afişi (4)

@Bahtınur YILDIZ Bu tarz istekler gün geçtikçe çoğaldığı için biz de hem komedi hem de duygusal afiş tasarımlarına başlamayı düşünüyoruz... Yorumlarınız için tşk ederiz... Bizi takibe devam edin... :D
  8. husnuatik

Film Afişi (4)

yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar ilerleyen afişlerde uygulamaya çalışcam...
  9. husnuatik

Film Afişi (4)

Yeni tasarımımız.... Materyaller bize aittir...
  10. husnuatik

Film Afişlerimiz (3)

@Erkin KARATAŞ tşk ederim arkadaşım saolasın.. @Abdullah Şahin Müthiş bi yorum çok motive edici tşk ederimm :D @Fatih Coşkun ewet haklısın biraz daha renk ayarlaması yapabilirdik ama gece 3 e kadar uğraşınca doğal olarak göz yanılması meydana geliyor. :D tşk eksiğimizi gördüğün ve...
  11. husnuatik

Film Afişlerimiz (3)

Arkadaşlar yeni yaptığımız afişleri beğenilerinize sunuyoruz umarız beğenirsiniz.. yapıcı yorumlarınız için tşk ederim... Bu 1.; Bu da 2.; Yorumlarınız için şimdiden tşk ederiz...
  12. husnuatik

Film Afişlerimiz (Devam2)

peki tşk ederim...
  13. husnuatik

@Fatih Coşkun açıklama için tşk zaten ben de tam olarak anlamadım yazdığı yorumu o yüzden tekrar sordum yanlış anlaşılmasın arkadaşlar. @Bahtınur YILDIZ tşk ederimm @Melih Yongacı tşk ederim arkadaşım ama yanlış anlaşılmasın çünkü ne demek istediğini anlamadığım için yazdım tekrar su...
  14. husnuatik

Tşk ederim dostum yalnız o film tasarımını bize önermek için mi incelememizi istedin yoksa bizim tasarımımıza benzerliği mi var demek istedin anlamadım?
  15. husnuatik

Arkadaşlar son yaptığımız iki çalışmayı beğenilerinize sunuyorum... Bu da ikincisi; Şimdiden tşk ederim yapıcı yorumlarınız için...
Yukarı Alt