ipek poyraz tarafından yazılan mesajlar

1. I

Emprime Soru - cevap

yardımın icin cok teşekkur ederım.
  2. I

Emprime Soru - cevap

@ulasatar öncelıkle aramıza hos geldınız.verdıgınız bılgıler ıcınde tesekkur ederım.pen tool la 3 px boyutunda artıyı nasıl cızerım.bu boyutu nasıl ayarlayacam yardımcı olursanız sevınırım.
  3. I

Emprime Soru - cevap

selam arkadaşlar dıyelım kı bana cok buyuk bır desen geldı yanı scannerdan daha buyuk bu desenı nasıl calışa bılırım.
  4. I

Emprime Soru - cevap

http://www.yukkle.net//resimler/2872b4245bd81956f5b3327ef6db0593.jpg tramı verdığim zaman da bu şekilde oluyo
  5. I

Emprime Soru - cevap

http://www.yukkle.net//resimler/aaccb930cbf61541b8a266bb73ba16ff.jpg aynen dediğiniz gibi yaptım niye olmuyo anlamadım.
  6. I

Emprime Soru - cevap

dediğiniz gibi ayırdım sonra tram vereceğim kanalın (rengin) ustundeyken ımage-bıtmap,e tıkladım.orda ıkı tane menu var resolutıon ve method resolutıone bolumune hıc dokunmadım method bolumunden halftone screen yaptım bu ayarlarda bi sorun olabılır mı? kusura bakmayın ınş sizi...
  7. I

Emprime Soru - cevap

çok tskkr edrim.hemen denıyorum. dediğiniz gibi tram verdim fakat kanalların hepsı bırleşti.kanalları birleştirmeden sade tram vermek istediğim renge nasıl tram verebılırım?
  8. I

Lütfen yardım!

tşkkurler yararlı bilgiler.bu seçili alanı nasıl kopyalıyacam acaba kanala?3-4 renklı bı desen oluyo sade bırınde tram var.o tramı nasıl verecem.kanala tram verıyorum hepsı kanal bırleşıyor.
  9. I

Film çıkış makinası...

özelden nasıl mesaj atılır? pardon şimdi buldum:)
  10. I

Lütfen yardım!

selam ozur dılerım emınecık ben emprimeye yabancı oldugu mu belırtmıstım. bi sorum olacak bu kanallarda desenı calışmayı pek anlamadım.diyelım kı bı desenin renk kanallarını actım.her kanalı kopyaladım burda istedığim renkgi secım alanıyla veya path ile sectım bu secimi kanala nasıl kopyalarım...
  11. I

Emprime Soru - cevap

selam bi sorum olacak bu kanallarda desenı calışmayı pek anlamadım.diyelım kı bı desenin renk kanallarını actım.her kanalı kopyaladım burda istedığim renkgi secım alanıyla veya path ile sectım bu secimi kanala nasıl kopyalarım ve tram degerini istedıgım kanala nasıl verebılırım.cvbınız ıcın...
  12. I

Lütfen yardım!

Merabalar öncelıkle bu sıteye denk gekdığim icin cok şanslıyım. ben 7 aylık grafıkerlık kursundan sonra yenı mezun oldum ve bir empırme fırmasında işe başladım ama empırme hakkında hiçbirsey bilmıyorum bana yardım edebılecek desinator arkadasların yardımını beklıyorum. lutfen cok acıl!:o
Yukarı Alt