Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

seymenkg

Üye
Tepki
0
eyvallah cengız bey sen de olmasan ne yapardık bılmıyorum.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@seymenkg

estagfirullah ben olmasam başka bir arkadaşım olurdu inşallah ileriki zamanlarda sizlerle berebar daha sonra gelenleri bu mesleğe adım atanları hep beraber bilgilendirecek ve onların sorunlarına çözüm bulmaya devam edeceğiz

seymenkg

Üye
Tepki
0
inşaallah şu işi öğrenirizde başka arkadaşlara da yardımcı oluruz.bundan sonra ben buralar da olacam allah nasıp ederse.

Tepki
0
selam arkadaşlar dıyelım kı bana cok buyuk bır desen geldı yanı scannerdan daha buyuk bu desenı nasıl calışa bılırım.

seymenkg

Üye
Tepki
0
@Cengiz Ünal
ya arkadaşlar bu canelleri nasıl bıtmablıyecem bılgısı olan varsa cok acıl yazarsa memnun olurum.elımde bır desen var renk ayrımını yaptım cengız beyın dedıgı gıbı bıtmapleyıp tıf formatında kaydetmek istiyorum ama bır turlu yapamıyorum.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@seymenkg

kanalın üzerinde sağ klik yapıp dublicate channel new seçenklerini seçiniz kanalınıza yeni bir sayfa açmış olucaksınız image mod bitmap seçeneklerini takip edip bitmapladıktan sonra farklı kaydet diyip tıf formatını seçerek istediğiniz yere kayıt edebilirsiniz iyi çalışmalar iyi forumlar

seymenkg

Üye
Tepki
0
tşkkurler cengız bey bende senı merak etmeye başlamıştım.abı bu ımage-bıtmap orda methot menusu var o menude en uygunu 50% threshold mu acaba bıtmat icin en uygunu diğer
pattern dither,
diffusıon dıther,
costum pattern
bunlar ne işe yarıyo?

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@seymenkg

methot menüsü

%50 threshold : lab desenler için
pattern dither : sabit bir şekilde simetrik tram vermek için
diffussıon dither : kum tramı vermek için bir bakıma kalıptan baskı yaparken pistole yani püskürtme havası yaratmak için kullanılır buda bir tram çeşidir bu menüyü seçtiğimizde bitpam aşamasında resulasyonu düşürdükçe tramlar kalınlaşır yükselttikçe incelir genelde kullanılan ortalama resulasyon 110 120 arasındadır
custom pattern : bu menüdede değişik ve karışık tram çeşitleri var incelemenizi öneririm iyi çalışmalar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt