Kamil Mersin tarafından yazılan mesajlar

1. K

guidelines yardımcı çizgisi

Merhaba, Corel X4'de İlk sayfaya verdiğim guidelines cetvelinini 2. ve diğer sayfalarda göremiyorum. yapmak istediğim şey sayfaya verdiğim guidelines'ı tüm sayfalarda da görebilmek. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. K

pdf sorun

bi arkadaş bana bunları jpeg yapıp bir program var demiştiii boyutlarını küçülten onun ismini hatırlayamadımmm :(
  3. K

pdf sorun

arkadaşlar corelX4'de yaptığım bir dergi var 76 sayfa bunu pdf'ye dönüştürdüğümde boyut bayaa büyüyoo. Bu 76 sayfa dergi web sayfasında rahat açılabilmesi için ne yapmalıyım.
  4. K

Illustrator öğrenmek istiyorum..

arkadaşlar Illustrator öğrenmek istiyom bu konuda yardım eden çıkarmı bana ben corel kullanıcısıyım bunu da öğrenmek istiyorum
  5. K

kamil mersin

ama orda X3'den bahsediyo Corel X4'de faydalı olurmu ki bana
  6. K

kamil mersin

slm arkadaşlar corel x4'de copy paste sorunu çok geç yapıyo en basit çizgi dahi copy paste yaptığımda yavaşlıyoo sebep ne olabilir yardımcı olurmusunuz
  7. K

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

slm arkadaşlar corel x4'de copy paste sorunu çok geç yapıyo en basit çizgi dahi copy paste yaptığımda yavaşlıyoo sebep ne olabilir yardımcı olurmusunuz
  8. K

arkadaşlar corelde yaptığım bir çalışmayı layer layer olarak photoshop a nasıl gönderebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  9. K

corel X4/de

teşekkür ederim arkadaşım :) kurtardın beni bu dertten
  10. K

diyelimki dergi yapıyorum sayfalarımı açtım ilk sayfada kullandığım yardımcı çizgiler (klavuz çizgileri) vardır. diğer sayfaya geçtiğimde orda görünmüyor
  11. K

corel X4/de

corel X4'de yazıda ADÜ yazıyorum AdÜ olarak değiştiriyor bunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz
  12. K

yardımcı çizgi

merhabalar ben 14 kullanıyorum yardımcı çizgileri sayfa çoğalttığımda diğer sayfalarda görünmüyor bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
  13. K

merhabalar ben 14 kullanıyorum yardımcı çizgileri sayfa çoğalttığımda diğer sayfalarda görünmüyor bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
  14. K

cepli dosya

arkadaşlar kusara bakmayın ben yeniyim özür dilerim.:( yorumlarınızı bekliyorum
  15. K

cepli dosya

arkadaşlar bu da benim yaptığım cepli bir dosya kapağı yorumlarınızı bekliyorum...:confused:
Yukarı Alt