kayhan70 tarafından yazılan mesajlar

1. K

Tam Zamanlı İş Arıyorum

merhaba , biz merkezi italyada olan bir tekstil mümmessil firmasıyız. photoshop gibi programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçin veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a cv nizi gönderin. iyi günler,
  2. K

umudum kalmadı ama:( yinede iş arıyorum

merhaba, biz merkezi italyada olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. ekibimiz için photoshop tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçin veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a mail atınız. iyi günler,
  3. K

avrupa yakasında pc tabanında corel ve photoshop bilen eleman arayan!!!

merhaba, biz merkezi italyada olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. ekibimize photoshop , acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a mail...
  4. K

Web & Grafik Tasaım (İş Arıyorum)

merhaba , biz merkezi italya da olan tekstil mümmessil bürosuyuz. ekibimize photoshop,acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a mail...
  5. K

Grafikerim iş arıyorum

merhaba, biz merkezi italya da olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. ekibimize photoshop,acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız.yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a mail...
  6. K

İş Arıyorum... (Grafiker)

merhaba, biz merkezi italyada olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. takımımıza bilgisayar ortamında photoshop,acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya...
  7. K

Grafikerim iş arıyorum

merhaba, biz merkezi italyada olan bir tekstil bürosuyuz . ekibimiz için bilgisyar ortamında photoshop , acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı arıyoruz. yerimiz halkalıdadır. ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya...
  8. K

avrupa yakasında iş arıyorum!!!!

merhaba , merkezi italya da olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. photoshop , acrobate reader tarzı programlara hakim bir takım arkadaşı aramaktayız. ilgilenirseniz lütfen kayhan.gursoy@gruppodiddi.com adresine cv nizi gönderin veya 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz. yerimiz...
  9. K

tasarımcı grafiker

merhaba, biz merkezi italya da olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. photoshop, acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. ilgilenirsen 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçebilir veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com adresine mail atabilirsin. yerimiz...
Yukarı Alt