maaltay tarafından yazılan mesajlar

1. maaltay

Altay Grafik olarak her zaman, her yerde, renkli, heyecanlı, farklı kategorilerde hizmetinizdeyiz.

Altay Grafik olarak her zaman, her yerde, renkli, heyecanlı, farklı kategorilerde hizmetinizdeyiz.
  2. maaltay

Corel DRAW ‘da Tasarımı Yapıp, İşi Baskıya Gönderirken Dikkat Edilecek Bir Kaç İpucu

@Murat Vardar Evet murat bey gayet açık bir şekilde anlatmış yalnız çözünürlük olarak 72 dpi olabilir ama ise küçük işlerde 100 dpi olursa kalite olarak daha iyi olacaktır. Örneğin 4 metre genişlik 2 metre yükseklikte 72 dpi uygundur bilakis 50 cm veya 100 cm gibi işlerde 100/120 dpi olursa...
  3. maaltay

Tüm CorelDRAW Kullanıcı Arkadaşların Dikkatine !

Kürşad ÇAKIR ve CorelTURK Blog dan bilgi ve gerekli dosyalar edinilebilir. Saygılar
  4. maaltay

Çizgi Filmler Nasıl Tasarlanıyor

teşekkürler bu kısa bilgilendirme için :s8:
  5. maaltay

Freelance çalişmak isyenlere her konuda çalişma yapabilirim

Şehir: KONYA Grafik tasarım - Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır KONYA Program/Seviye: Corel Draw ( İyi derece ) Illustrator CS3 ( İyi derece ) In Design ( orta derece ) Photoshop ( İyi derece ) Freehand Mx ( İyi derece) Çalışma Şartları: Serbest Çalışan...
  6. maaltay

Kitap kapağı tasarımı

merhaba ilanınızla ilgileniyorum cevabınızı bekliyorum mail adresim: m_a_altay42@hotmail.com
  7. maaltay

corelde EPS kaydediyorum ama Aİ de açmıyor

kardeşim zaten PDF de kaydediyorum ama onuda açmıyor ama sorun çözüldü corele format attım gene biliglerin için teşekkürler
  8. maaltay

tuşları değiştirme

teşekkür ederim kardeşim sağol bilgilerin için :D
  9. maaltay

Comment by 'maaltay' in media 'Fotoğraf'

çok güzelde ben bunu biyerden gördüm aga
  10. maaltay

çokk başarılı gerçekden ;)
  11. maaltay

corelde EPS kaydediyorum ama Aİ de açmıyor

Merhaba arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum Konuyu kısaca anlatıyım ben önceleri corelde yaptığım logo çalışmalarını EPS veya Aİ, PDF kaydedip daha sonra ILLUSTRATOR'de açıp bunu EPS 8 olarak kaydediyordum sorun yoktu. Ama birkaç gün önce bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım...
  12. maaltay

Bir resimde gerçek boyutu bulabilirmiyiz

bilgilendirmeler için herkese teşekür ediyorum biraz geç oldu ama görmemişim sağolun
  13. maaltay

çok güzel tebrik ederim:)
  14. maaltay

çok iyi tebrikler
  15. maaltay

Web yazılım uzmanı aranıyor (konya)

Asp.net, Ajax,mysql,html,flash programlama dilini bilen Web tasarımına hakim, full time, part time çalışacak yazılımcılar aranıyor. Başvurular aşağıdaki mail adresine CV göndererek yapılacaktır. info@dogangokmen.com
Yukarı Alt