Mehmet Atik tarafından yazılan mesajlar

1. Mehmet Atik

Logomuzu Hiç Böyle Görmediniz(MC4D Release10)

hakan abi süper bir öalısma olmus gercekten tebrikler
  2. Mehmet Atik

Hangi Takımlısınız ?

sadece ANTALYASPOR..... REDSOLDİERS ;)
  3. Mehmet Atik

Bir minibüs nasıl giydirildi?

@farukcagla gercekten sizi tebrik ederim ... ögretmek istemeniz cok güzel hele bir resim kesmeyi bile göstermek istemeyen insanları görtükten sonra .. calısmalarınızda cok güzel devamını dileriz teşekkürler
  4. Mehmet Atik

bir problem bir istek

çok teşekkür ederim evet dedigim buydu gercekten cok saol ;) 2. sorum ise örnegini bulursa göstericem grafiker ark var sordum söylemedi :( sag olun işimi görücek bu
  5. Mehmet Atik

logo istekleriniz

antalya var olurmu
  6. Mehmet Atik

bir problem bir istek

öncellikle adminden ve diger arkdaslardan özür diliyorum yeri neresi bilemedim bende konuyu buraya actım :( 2 sorum olucak 1.cisi phtosopda resimleri cerceve olarak yapılıyorda aynı rresim karesi gibi örn pisuk nickli ark avatarı gibi bu nasıl yapılıyo bilen ark yardımcı olabilirlermi 2...
  7. Mehmet Atik

mrb arkadaşlar

yok hayır arkadasıım makü mehmetakif ersoy üniversitesi yeniya pek bilinmiyor
  8. Mehmet Atik

mrb arkadaşlar

mrb akradaslar ben antalyadan mehmet siteyi google sayesinde buldum ve iyikide bulmusum :rolleyes: maküde bilgisayarprogramcılıgı okuyorum site sayesinde birşeyler ögrenmeye calısıcagım cok güzel bir site emek harcanan ve ugruna emek verilecek bir site yapanlara teşekkürler
Yukarı Alt