Meman Çiçek tarafından yazılan mesajlar

1. M

Devren Emprime Baskı Atölyesi

Aktif , sürekli çalışır durumda, full, eksiksiz, emprime baskı atölyesi devren satılıktır. 1 adet altaylar marka 10 kafa 12 tabla 50x70 baskı makinası. 3 adet birinci kalite 50x70 ara kurutucu 1 adet 120lik özanadolu fixe fırını 1 adet 120lik zafer marka silindir pres Vidalı komprösör 10 bar...
  2. M

Logo İstek

Bey efendi başka bir arzunuz var mı? Forumumuzda bu tür isteklere yer yoktur. Forum kuralları: 30-) Forumda konu açarak Ücretsiz banner, logo ve tasarım talep etmek yasaktır.Ücretsiz banner yapmak isteyen tasarımcılar özgürce konu açabilir.Fakat kullanıcılar bedava banner, logo ve tasarım...
  3. M

Sucuk Firması İçin Logo Lazım

Merhaba, forumumuzda istisnalar hariç bu tür isteklere yer yoktur. Ayrıca Bir firmanın ücretsiz logo istemesini kınıyorum. Forum Kuralları madde: 30-) Forumda konu açarak Ücretsiz banner, logo ve tasarım talep etmek yasaktır.Ücretsiz banner yapmak isteyen tasarımcılar özgürce konu...
  4. M

Bugün Ne Dinledik ?

Nurettin Rençber - Aşk Sana Benzer. :)
  5. M

Yanliş icra işlemi

Geçmiş olsun, ancak sorunuza burada geç yanıt alabilirsiniz. Sorununuzu hukuki.net forumlarında dile getirseniz avukatlar bu konuda size aydınlatıcı bilgi vereceklerdir.
  6. M

Corel Draw ile Pratik siyah beyaz görsel üzerinde renkli kısımlar

Anlatım için teşekkürler Erkan bey,
  7. M

Photoshopta ilk çalışmalarım olan biri "Uyarı seviyesi"

Arkadaşım lütfen öncelikle forum kurallarını okur musun? Bu çalışmanın yeri grafik tasarımları bölümü değil kişisel çalışmalarda olmalı. Konunuzu taşıyorum lütfen bundan sonra konularınızı uygun başlıklarda açmaya özen gösteriniz.
  8. M

cs 4 ~ 3D problemi

Merhaba, Portable ve başlangıç sürümlerinde 3D menüsü olmaz, size tavsiyem son sürümü kurmanızdır..
  9. M

@hotmail.com.tr mail adresleri hizmette

Maalesef acele etmekte geç kaldık, bütün jenerik isimleri almışlar üstelik bu isimleri kayıt eden şahıslar bunun ticaretini yapmaya başlamışlar:D:D vereceğim linke tıklayarak listeyi inceleyebilirsiniz. isminiz o listede varsa iletişime geçip satın alabilirsiniz...
  10. M

Türkler yaptı dünya kullanıyor.

İki girişimci Türk iş adamı tarafından geliştirilen ve hazırlık ve alt yapı çalışmaları 3 yıla yakın süren yobombo.com yazışmaları anında tercüme eden teknolojisi ile dünya üzerindeki milyonlarca kişiye kendi dilinde chat yapma imkanı sunuyor. Sunduğu uluslararası platformda chat yapma...
  11. M

İnternet reklamcılığında yapılan 10 yanlış!

İnternet mecrası kimilerine çok karışık gelebilir. Ama her geçen gün büyüyen bir kesim için bu mecra diğerlerine göre çok daha avantajlı. İnternet mecrasının ölçülebilir olması, müşteriyle anında etkileşime girilebilmesi gibi birçok avantajını bir çırpıda sayabiliriz. Fakat bu mecra yeni...
  12. M

Personel Logo Çizimi (Ders)

Hasan bey sabah sabah bu ne hız:D dersleriniz yeni başlayan arkadaşlarımıza çok yararlı olacağına inanıyorum. Elinize sağlık bu tür derslerin devamını dilerim.
  13. M

Ticaret Logo (Ders)

logo çizmek isteyenler için fikir açısından çok yararlı bir ders. Teşekkürler Hasan bey.
  14. M

alpay_ekmek_kurumsal_emre

Halletiğinize sevindim:) Başarılar dilerim
  15. M

merhaba

Yıllar sonra soluğu bizim sitede almanız çok güzel:) hoşgeldiniz.
Yukarı Alt