mercury tarafından yazılan mesajlar

1. M

Font istek

çok teşekkürler kemal aksekioğlu :)
  2. M

merhaba bir font sordum ömer bey biliyormusunuz?

merhaba bir font sordum ömer bey biliyormusunuz?
  3. M

Font istek

bir fonta daha ihtiyacım var bilen varsa çok minnettar olacağım :) görseli aşağıda
  4. M

font istek

herkese günaydınlar. görseldeki fontu bilen varmı. bana yardımcı olabilirmisiniz :(? konuyu yanlış yere açmışım sonradan fark ettim çok özür
  5. M

Canvas Tablolar İçin Resimler

teşekkürler...
  6. M

Font istek

@vejdi çok teşekkürler :) bir bakayım
  7. M

Font istek

teşekkür ederim ama değil gibi :(
  8. M

Font istek

fontu bilen varmı arkadaşlar :(
  9. M

vektör rica

cok teşekkür ederim benzerini çizmeye çalışmıştım saolun varolun :)
  10. M

vektör rica

değerli arkadaşlarım herkese hayırlı sabahlar dilerim, ek te ki görseli bulamadım bir türlü elinde olan varsa çok rica ve dua ederim. herkese iyi günler
  11. M

fontlara türkçe harf ekleme

teşekkürler deniyorum
  12. M

harrington font TR

font creator , fontlab gibi programları kullandım netten adım adım izledim yapmaya çalıştım herseferinde yaptıgımı düşündüm ama olmadı ascii kodlarıyla ilgili sıkıntı oldu herhalde yardımcı olursanız sevirinirim
  13. M

harrington font TR

Kıymetli arkadaşlar harrington fontunu kullanacağım web üzerinde ancak türkçe karakterleri bir türlü yapmayı başaramadım. inanın çok uğraştım. en azından ş harfi konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim ve dua ederim.
  14. M

ilustratorde pdf importlamak

tamam işimi gördü teşekkürler. küçük bir araştırmayla mac için çalışanınıda ben buldum link; http://www.fileswap.com/dl/MD3MqpHzIv/AI_openMultiPagePDF_CS4_CS5.V1.01.zip.html
Yukarı Alt