Miran tarafından yazılan mesajlar

1. Miran

Diablo 3 Çıkış Tarihi:)

Arkadaslar biliyorm çok amatörce oldu ama napalım geliştiricez kendimizi fikir biraz iyi gerisinde bişey yok geyik olsn biraz :)
  2. Miran

Havayolları Logoları

abi bn bişeyi anlamadm hava yolları logosu demişsnde :D tcdd nin ne işi war :d ?
  3. Miran

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

herkezin kurban bayramı kutlu olsn küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim...
  4. Miran

2010 Takvim Çalışmam

süper olmuş baba eline sağlık
  5. Miran

Grafik Pc

ya kusura bakmayin yeniyim onun icin tam blmiyorm su anda telefondan girdigm icin yapamyorm pcden girdigmde duzeltcem k. Bakmayin
  6. Miran

Grafik Pc

Arkadaşlar Yeni Pc Alıyormda Sistem Yaptım Kendime Nasıldır Çok Fazla Bilgim Olmadığı İçin Bi Eksiklik Filan Olmasın Die Sizlerle Paylaşmak İstedim Bu Sistemde 3D MAX Flan Kullanabilirmiyi m PS Aİ Freehend Corel Flashı Geçiyorum Bu Sistemde Onlar Tamamda 3Boyutlu Çalışma Yapabilirmiyim Amatörce...
  7. Miran

Var mısın? Yok musun?

yok saol ben almim daha yeni yeni oturyuyoruz hey altımdaki benimle yetenek sizsiniz yarışmasına gelirmisin tabi başvuru ve yol parası yemek senden :D
  8. Miran

Webtasarım yaparken hangi programları kullanıyorsunuz?

webden pek anlamam ama bildiğim kadarıyla Adobe Flash Photoshop CS3 Yada CS4 Kullan CS2 Mazide Kaldı Artık Die Biliyorm Tabi Bide DW
  9. Miran

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Herkezin Kurban Bayramı En İçten Dileklerimle Kutlarım...
  10. Miran

Merhaba

Merhaba Herkeze Arnıza Bende Geldim ismim Miran Grafik Tasarım kursuna Gidiyorm Yaşım 17 İstanbulda Yaşıyorm Hrrkezi Slmlıyorm Biraz Merasim Gibi Oldu Ama Affola Formalite İcabı İlk Mesajlarım Bole Olur 2.Mesajımda Açılırm :D:D HERKEZE İYİ BAYRAMLAR...
Yukarı Alt