moody tarafından yazılan mesajlar

1. moody

Mutfak Perdesi Deseni

fırsat buldukca üçer beşer yükliycem
  2. moody

Mutfak Perdesi Deseni

:) verelim efem. 30000 civarında vuruşları var bu desenlerin 4-5 renkli çalışıyorsun. Tergal kumaş üzerine, altına tela veya başka birşey koymadan ve sürekli desen olarak çalışıyorsun. 20 veya 30 metrelik tek top halinde kumaş oluyor. Tabiki boyahane aşaması yani fikse işlemi ve etek kısmının...
  3. moody

Mutfak Perdesi Deseni

Bu da tül üzerine işlenen bir desen
  4. moody

Mutfak Perdesi Deseni

Bu deseni mutfak perdesi olarak çalışmıştım. Tül üzerine işlendi.
  5. moody

Sofuoğlu 10 puanla başladı

Kenan Sofuoğlu, Dünya Süper Bike Şampiyonası'nın ilk ayağı Katar yarışında 10 puan topladı. Yarışın ilk bölümünde 12. olan ve 4 puan alan Türk pilot, ikinci bölümde ise 10. olarak hanesine 6 puan daha ekledi. Dünya Süper Bike Şampiyonası'nın ilk yarışı Katar'ın Uluslararası Losail Pisti'nde...
  6. moody

Hido tavan yaptı: 115-99

Orlando Magic, sahasında konuk ettiği Philadelphia 76'ers'ı 115-99 yendi. 7 üç sayılık baskete imza atarak 31 sayı üreten Hidayet Türkoğlu maça damgasını vurdu. Milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu'nun 31 sayıyla bu sezonki en yüksek rakamına ulaştığı maçta Orlando Magic, Atlantik Grubu...
  7. moody

Sizce en iyi komedyen hangisi?

Cem Yılmaz ..... Kargadan başka kuş tanımam
  8. moody

nakıslı havlu desenlerı

Havlu desenleri arıyordunuz http://home-and-garden.webshots.com/album/511724430JAegAq bu adreste güzel şeyler var
  9. moody

Accurate 4 te resim işleme

sehirlim84 e katılıyorum. Uğraştığına değmez alacağın sonuç.
  10. moody

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

www.annthegran.com bu site çok hoş. Hem bedava desenler sunuyorlar hem de değişik konular hakkında bilgiler bulabiliyorsunuz.
  11. moody

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

Mistan arkadaşım hangi program açıyor diye aramaktan başım döndü :) Desenleri makineye gönderdiğin programın adını yazabilirmisin acaba bir de o yönden inceleyelim
  12. moody

profesyonel eos2.0 cı

Sadece ZSK disketi formatlayamadığınızdan bahsetmişsiniz diğer disket formatlarını kullanabiliyormusunuz acaba? Windows içinden de bişiler göndermeyi deneyin diskete o zaman kesin karar verirsiniz sürücünün bozuk olup olmadığına.
  13. moody

Nakıs Desenlerı

Daha önce denemesini bizzat yapmadım ama EOS ta yapılabildiğini biliyorum
  14. moody

Merhaba

teşekkürler
  15. moody

Hangisi Gerçek

ben denedim oluyor
Yukarı Alt