muhsincik tarafından yazılan mesajlar

1. muhsincik

Osmanlı Lale Vector'ü (ottoman tulip)

Arşivinde bu tarz osmanlı lale vector'ü (ottoman tulip) olan arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim
  2. muhsincik

Sucuk Etiketi için Boğa Çizim Lazım

arkadaşlar Sucuk Etiketi için Boğa Çizim Lazım yardımcı olursanız sevinirim site içersinde baktım fakat buradakiler çok işime yaramıyor daha kaliteli vectör varsa elinizde gönderebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
  3. muhsincik

Yeni İşyeri İçin Yardım

Arkadaşlar reklam (iç mekan, Dış mekan, Seriğrafi, Asit indirme, sıcak baskı, eşantiyon) üzerine yeni bir işyeri kurmak istiyorum fakat ne nereden alınır en ucuz ve enkaliteli ürünler makinalar nerelerden alınır çok fazla bilgim yok bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...
  4. muhsincik

Yarışmaya katıldığım manipülasyon çalışmam...

Bence hoş olmuş eline sağlık
  5. muhsincik

Corel X4 yazı sorunu

Kürşat bey tşk ederim
  6. muhsincik

ttnet vitamin ve Aile koruma şifresi logolarına ihtiyacım var

Arkadaşlar ttnet vitamin, ttnet yeni logo, Aile koruma şifresi logolarına ihtiyacım var bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. Aşagıda bulunan örnege benzer bir brosür hazırlayacagız yardımcı olursanız sevinirim
  7. muhsincik

Lassa logosu lazım

Tşk ederim Arkadaşlar ama vector lazımdı bende bulamadım
  8. muhsincik

Lassa logosu lazım

Arkadaşlar Lassanın yeni logosu lazım vector olarak va ise çok yardımcı olmuş olursunuz şimdiden tşk ederim
  9. muhsincik

Photoshop bilgileri ve dersleri

Arkadaşlar Ben Bir Türlü Indfiremedim Kodlamaayi Yaziyorum Ama Sadece 4 Harf Yaziyo Onun Için Olmadi Yardimci Olursaniz
Yukarı Alt