Mustafa Turan tarafından yazılan mesajlar

1. M

İlk 2 Tablet Denemem

@seaasl Helal olsun o vakit bu yaşta bu marifet!
  2. M

Afiş

Bir not düşeyim : şişelerin alt ksıımları orantısız duruyor aynı şey içindeki içecekler içinde geçerli! Sanırım buraları eşitleme bütünlüğe + sağlat....
  3. M

3ds max eğitim kitabı

Link ölü! Dosya yok diyor
  4. M

Avs Tarım

Bende çok beğendim kullanılan reklerin ürün ile uyumu vs.. oldukça iyi, özellikle geniş ekran monitörde nasıl görüneceğine dair sunumun çok hoşuma gitti. Tebrikler...
  5. M

PhotoShop - Css Denemelerim 02

@Hakan Dağdeviren Önerilerin için teşekürler! Cidden işime yarıyacakar. Şu an yeni bir tasarım ve kodlama ile ilgileniyorum; senin yorumların orada olacak emin ol!
  6. M

PhotoShop - Css Denemelerim 02

Merhaba.. Arkadaşlar ben PhotoShop çalışmalarımı Html/Css'e çevirmek için çalışmalar yapıyorum. Sizlerden de eksiklerimi bana söyliyerek yardımcı olmanızı istiyorum. Sağ paneli tamamlamak için fırsatım olmadı! Evde internetim olmadığı için hazır buraya gelmişken upload edeyim dedim. Birde...
  7. M

Bu da benim tasarladığım site

Genel yoruma bende katılıyorum! Biraz karışlık olmuş. İçeriğe kullanıcının zor olablir. Bunun dışında genelin dışında ve güzel bir çalışma...
  8. M

Dönmez Otel

Sade, şık; eline sağlık...
  9. M

Web Arayüz Tasarımlarım

Sanırım benim gibi yeni başlayanların bu çalışmalardan sonra tasarımlarını iyi bir gözden geçrmesi gerekecek.... :)
  10. M

İlk Web Tasarımım - Yorumlarınız

@Murat VARDAR Elimden geleni yapacağım, bakalım ... @ceyhan eleştirin için teşekkürler, ikincisinde dah iyisi olacak umarım. Sanda başarı diliyorum.
  11. M

İlk Web Tasarımım - Yorumlarınız

Merhaba arkadaşlar... Ben ilk defa olarak yaptığım bir PhotoShop tasarımını Html-Css kodları ile tam bir web tasarımına çevirdim. Buranın web kodlaması alanı olmadığını biliyorum. Bunda kaynaklı var olan bir kaç kodlama sorunumdan burada bahs etmeyeceğim! Ama sizden tasarımın nasıl olduğunu...
  12. M

baskı için cmyk pantone ?

İlginç benim msj. neden iki defa gelmiş acaba... Konunun aldığı şekilde hoşuma gitti; teknik detaylar konuşuluyor....
  13. M

Yaratıcı Kurumsal Kimlik Çalışmaları_vb

Einde hazır "tasarlanmış" kartvizit kataloğu ile dolaşan insanların olduğu bir piyasada aynı "tasarım" isim değişerek 10 kişiyede satılabiliniyor; netice ne olacak ki....
  14. M

baskı için cmyk pantone ?

@Threebudha sakın yanlış anlaşılmasın amacım sulandırmak değildi senin söylediklerinin doğru olduğunu biliyor ve katılıyorum ama sende iyi bilirsin ki bu ülkenin piyasasında sadece monitöre 600 avro verecek bir işletme bulmak nerede ise imkansız küçük şehirlerde zaten yok büyük şehirlerde...
  15. M

idea sanat merkezi

Aslında ben oval köşeli demiştim çalışmanızdaki diktörtgenler gibi... Kolaylıklar...
Yukarı Alt