NarCopy tarafından yazılan mesajlar

1. N

Tabela reklam

şirketimizin tabela reklam departmani için folyo uygulamaci cam giydirme tabela uygulamasi yapmiş elemanlar alinacaktir ilgilenenlerin cv göndermeleri rica olunur
  2. N

Grafiker olarak İş Arıyorum (Dijital Baskı ve Matbaa)

mrb. hala iş arıyorsanız …::: MATBAA – KOPYALAMA – REKLAM:::… den cvnizi iletirmisiniz.
  3. N

Copy center elemani araniyor

maatba ve copy center olarak hizmet veren firmamıza copy.center elemanları alınacaktır ilgilenenlerin aşagıdaki adrese cv göndermeleri veya bizzat başvurmaları gerekmektedir info@narcopy.com.tr 0262 754 4337 0262 754 4338
  4. N

Kocaeli gebze de çalişma arkadaşlari ariyoruz

GEBZE ORGANİZE SANAYİDE BULUNAN MATBAAMIZA TECRÜBELİ GRAFİKER ALINACAKTIR AYRICA FİRMAMIZIN COPY CENTER BÖLÜMÜNE XEROX FOTOKOPİ MAKİNASI ROLAND BASKI MAKİNASI ROWE HP PLOTTER KULLABİLECEK COPY CENTER ELEMANLARI ALINACAKTIR İLGİLENENLERİN info@narcopy.com.tr CV GÖNDERMLERİ RİCA OLUNUR
  5. N

yetiştirilmek üzere grafiker

info@narcopy.com.tr cv nizi bekliyoruz
  6. N

anadolu yakasında iş arayan Grafiker.

gebze organize sanayide bulunan matbaamıza ve copy center bölümüz için grafiker ve copy center elemanları alınacaktır info@narcopy.com.tr cv nizi bekliyoruz
  7. N

Gebze kocaeli

COPY CENTER BÖLÜMÜMÜZ İÇİN A0 PLAN KOPYA DIŞ MEKAN BASKI MAKİNASI KULLANABİLEN COREL DRAW VE PHOTOSHOP KULLANABİLEN GRAFİKER ALINACAKTIR İLGİLENENLERİN info@narcopy.com.tr cv göndermelerini rica ediyoruz.
  8. N

Yaratıcı ve Yenilikçi Grafikerim İş Arıyorum Acil

bizimle çalışmak istermisiniz info@narcopy.com.tr cv nizi bekliyoruzyada bizi 0262751 4337 den arayabilirsiniz
  9. N

Deneyim kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var

bizimle çalışmak istersniz info@narcopy.com.tr cv nizi bekliyoruz.
  10. N

Grafiker araniyor

OZALİT MAKİNASI KESİCİ PLOTTER VE DIŞ MEKAN MAKİNASI KULLANABİLECEK GEBZEDE İKAMET EDEN PHOTOSHOP CORELDRAW PROGRAMLARINI KULLANABİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. İLGİLENENLERİN info@narcopy.com.tr cv göndermelerini rica ediyoruz.
  11. N

Grafiker tasarimci çalişma arkadaşlari ariyoruz

gebze güzeller ve dilovasında bulunan iş yerlerimize grafiker tasarımcı alınacaktır ilgilenenlerin info@narcopy.com.tr cv göndermeleri rica olunur
  12. N

İstanbul - Grafik Tasarımcı- tam zamanlı/uzun süreli iş arıyorum

gebze osb bulunan matbaamıza grafiker arıyoruz cv nizi info@narcopy.com.tr bekliyoruz tuzla ve pendikten personelimiz bulunmaktadır www.narcopy.com.tr
  13. N

grafikerim iş arıyorum

bizimle çalışmak istermisiniz cv nizi info@narcopy.com.tr bekliyoruz tuzla ve pendilten peronelimiz bulunmaktadır www.narcopy.com.tr
  14. N

anadolu yakasında iş arayan Grafiker.

bizimle çalışmak istermisiniz cv nizi info@narcopy.com.tr bekliyoruz www.narcopy.com.tr
  15. N

Grafiker tasarımcı arıyoruz

MAATBAMIZ VE COPY CENTER DEPARTMANLARIMIZA GRAFİKER TASARIMCI TAKIM ARKADŞLARI ARIYORUZ İLGİLENENLERİN info@narcopy.com.tr cv göndermelerini rica ediyoruz www.narcopy.com.tr tel 0262 751 4337 0262 751 4338 0554 880 8938
Yukarı Alt