Nillale tarafından yazılan mesajlar

1. Nillale

Yetenek Sınavını Kazananların Çizim Seviyesi?

Sınavda aranmıyacak türden bir resim ve çizim tekniği.Nette nasıl bulamadınız anlıyamadım.O kadar çok var ki.
  2. Nillale

Yetenek sınavımı yoksa YGS'mi daha önemli

Sevgili gençler okullarda size öğretilenlerle yetenek sınavını kazanmanız hele de isim yapmış bir fakültenin özellikle grafik bölümüne girmek istiyorsanız epeyce zorlanırsınız.ygs den yüksek puan alıp girmek mümkün değil. Aynı şekilde çok iyi çizip çok düşük puan almakla da girilemiyor ne yazık...
  3. Nillale

Grafiker kursu mu? Grafik tasarım eğitimi veren üniversiteler mi?

Ben de 4 yıl okudum. Çok çalıştmı ve oraya gelene dek de çok çalıştım tek istedigim o okula girebilmekti. Çok degerli egitimcilerimiz vardı, Alman hocamız bu işi en iyi bilen ve aktaranlardan biriydi. Ancak 4 yılın sonunda keşke 5 yıl olsaymış dedik. Staj da yaptık tabiki. İlk yıl okulda yaptım...
  4. Nillale

Grafiker kursu mu? Grafik tasarım eğitimi veren üniversiteler mi?

Bunca şeyi 1 yılda mı ögretiyorlar? Birde İllüstrasyon kullanımı ne demek?Ya Kariyerist Bilgi Teknolojileri ne demektir?
  5. Nillale

Bir Asansör Firmasında Yaşanan Olay (Mutlaka Okuyun)

Eğer katoloğu onlara bıraktıysanız kendileri tekrar yapıp ufak değişikliklerle yada tümüyle bastırmış olabilirler. Bu yeni bir şey değil bir çok arkadaşımın başına geldi.
Yukarı Alt