orhancakmakli tarafından yazılan mesajlar

1. orhancakmakli

Acil Freelance Grafik Tasarımcısı

orhancakmakli@hotmail.com eklersenizdetayları görüşebiliriz
  2. orhancakmakli

Web tasarım Grubumuza Satış Temsilcileri...

güncelllllllllllllllllllll
  3. orhancakmakli

Adobe programlarında deneyimli olan kişiler aranıyor...

arkadaşlar bu şekilde çok hayalperest insan var şunu düşünüyorum bunu düşünüyorum deyip demo vs isteyerek egolarını tatmin ederek gereksiz vakit kaybı yaratıyorlar... lütfen emekleri ve zamanı gasp etmeyin.. iş yapılıyorsa hakkı verilir iş yapar yapmaz o sizin sorununuz grafikeri bağlamaz...
  4. orhancakmakli

Grafiker aranıyor

orhancakmakli@hotmail.com msn niniz eklenmiştir
  5. orhancakmakli

Web tasarım Grubumuza Satış Temsilcileri...

Web tasarım grubumuza % 10 kar payı ile çalışacak arkadaşlar aranıyor.. Ücretlendime istenilen içerik ve sisteme göre değişkenlik göstermektedir... normal sistemli bir sayfa 500 tl dir.. sistem içeriği genişledikçe üzerine eklenmektedir. fiyata host ve domain dahildir. her sipariş başına ücret...
  6. orhancakmakli

freelance calışacak grafiker ..

15 senelik grafiker ve resim öğretmeniyim istediğiniz tarzda çalışmalar yapabilirim... arayış devam ediyorsa orhancakmakli@hotmail.com eklerseniz msn üzerinden anlaşabiliriz... orhan çakmaklı orhancakmakli hotmail.com 0 505 750 26 28
  7. orhancakmakli

Evinden dergi, kitap tasarımı yapacak indesign kullanan grafiker

ilanınıza talibim güzel sanatlar fak. grafik mezunu 15 yıllık grafikerim orhancakmakli@hotmail.com 0 505 750 26 28
  8. orhancakmakli

Parça başı led ışık tasarımı yapacak freelancer aranıyor.

orhancakmakli@hotmail.com msn adresimi eklerseniz referans çalışmalar gönderebilir. sizin için demo çalışma yapıp içinden birini seçebilirsiniz
  9. orhancakmakli

ACİL frelance calısacak grafiker

orhancakmakli@hotmail.com eklerseniz memnun kalırsınız... sizler için hazırlayacağım 10 demo çalışmadan dilediğinizi seçip üzerinde de istediğiniz doğrultuda düzenleme yapabilirim.... çalışma çeklim son derece caziptir... orhancakmakli@hotmail.com eklerseniz detayları konusabiliriz saygılarımla
  10. orhancakmakli

İş Arıyorum...

35 yaşındayım...1995 yılından itibaren Grafik tasarım ile iç içeyim... Güzel San. Fak. Grafik Yan Alan Mezunuyum.. Masaüstü yayıncılık, Tabela Reklamcılığı , Web Tasarım (php), Tekstil desinatörlüğü ( t-shirt , ev tekstili desen tasarımı ) alanlarında profesyonel olarak deneyimlerim ve...
  11. orhancakmakli

Broşür Tasarımı yaptırılacaktır

orhancakmakli@hotmail.com eklerseniz uygun bir rakkam verebilirim
  12. orhancakmakli

Freelance Tshirt Tasarımı Yapılır....

Freelance Tshirt tasarımları yapıyorum... bu alanda destek yada ihtiyaçlarınızda orhancakmakli hotmail com ekleyerek referans çalışmalarımı görebilirsiniz.
  13. orhancakmakli

Freehand ile tablo tasarımı lazım..

orhancakmakli@hotmail.com eklerseniz detayları görüşelim..
Yukarı Alt