PEA tarafından yazılan mesajlar

1. PEA

Dök İçini Rahatla !

pffff..
  2. PEA

Dök İçini Rahatla !

Aman Allahim bu ne..?
  3. PEA

Cumartesi Çalışması VIP Hilton Koltuk

Huh.. Ben vip degilken bile oturmuyorsam vipler oturur mu dersiniz.. :) Manitu bile kurtaramaz sizi.. .))
  4. PEA

Cumartesi Çalışması VIP Hilton Koltuk

Cok rahatsiz gorunuyor.. vip olsam oturmazdim.. daha pofuduk birseyler tercihimdir.. .)
  5. PEA

Keske... (?)

Keskeler benim de hayatimi belirlemiyor ama birileri bena "keske " dedirtmeyi vazife haline getirmisler sanirim.. atsan atilmazz.. satsan satilmaz misali.. .)
  6. PEA

Keske... (?)

Keske cevremdeki gereksiz insanlardan kurtulabilsem.. Ah benim iyi niyetim ah yumusak kalbim...
  7. PEA

Google şimdi de sesi çevirecek..

Google şimdi de sesi çevirecek.. İnternet devi Google, cep telefonları için geliştirdiği yeni bir uygulama ile dilleri birbirine çevirecek ve kullanıcılar farklı dillerde konuşsalar dahi birbirini anlayabilecek. Farklı dillerdeki metinleri...
  8. PEA

Av Mevsimi | 2010 |

Seyredilesi bir film.. Tavsiye edilir..
  9. PEA

Facebooktan herseyi yapmak istiorum :D

..Yani..??
  10. PEA

Bugün Ne Dinledik ?

Sezen Aksu - Gecer..
  11. PEA

Kaprılerde keten şortlara basılan çiçeklı desenlere ıhtıyacım var

@tlyyy1818 Forum paylasimcisi olarak konuya mudahil olmak istiyorum.. Sanirim arkadaslar sizden calismalarinizi degil, sizin buraya konu acarak arayip bir sekilde buldugunuz desenleri paylasmanizi istemisler.. Ve size kimse dememis neden calismalarimi ekleyeyim diye.. Sizin buraya konu acip...
  12. PEA

birkaç serbest logo tasarımları

@sinem 071980 Yorumsuz .)
  13. PEA

birkaç serbest logo tasarımları

@sinem 071980 Aaaa bakin bunu da sizden calmislar .))
Yukarı Alt