Pelin Metin tarafından yazılan mesajlar

1. Pelin Metin

yeni çalışmam

ewet hazır logo programı kullanıyorum.Program ücretli,ama ben demosunu kullanıyorum.Arkadaslar dediğim gibi ben cok yenıyım bunlar ılk calısmalarım.Ama sizlerin coğu profesyonel olarak calısıyor.Calısmalarımı paylasmamın sebebıde sızlerden bırseyler ögrenip ona gore her defasında dahada guzel...
  2. Pelin Metin

Logo Tasarımında Profesyonel Olun!

Gercekten cok güzel.Sonuna kadar okumaya vaktım olmadıgı ıcın koyu tonlda yazılan yerlerı ve ozet yerlerı okudum cok faydalı bılgıler vermışsınız.Emegınıze saglık.
  3. Pelin Metin

Yeni bir logo daha

Kendmı gelıstırmek ıcın elimden geleni yapıyorum.Yorumunuz için cok tesekürlerr Saygılar.
  4. Pelin Metin

Yeni bir logo daha

5. Pelin Metin

yeni çalışmam

Arkadaşlar birşeyi hatırlatmak istiyorum.Benim yaptıgım calışmaların hepsi hayal ürünü.Yani hazırladıgım logolarda geçen isimler gerçekte yok.Buda ikinci çalışmam.Umarım beğenirsiz.Yorumlarınız benim için çok önemli.Şimdiden teşekkürler. Saygılar.
  6. Pelin Metin

İlk logo çalışmam

Yorumlarınız için çok teşekür ederim arkadaslar.İlk çalışmam oldugu için amatörce oldu.İnşallah zamanla dahada iyi olucak çalışmalarım.Maytek aslında bir inşaat firması , ama ben inşaat firmasından bağımsız olarak öylesine yaptım bu çalışmayı yani özel bi firmaya ait diil.İnşallah zamanla dahada...
  7. Pelin Metin

İlk logo çalışmam

8. Pelin Metin

palyaço tipografi

super bıse olmuss bu yaaaa tebrık ederımm basarılarınızın devamını dılerımmm.... xD
  9. Pelin Metin

mustang tipografi

cok güzel olmuşşşş tebrıklerrrr basarılarınızın devamını dilerim xD
  10. Pelin Metin

ben yeniyim galiba :)

tsk ederım sagolun hoSbuldummm xD
  11. Pelin Metin

cok tesekur ederım hepınızee :D
  12. Pelin Metin

tsk ederım hoSbuldummm....... okuDum kuralları bundan sonra dıkkat ederım kusura bakmayın...//
  13. Pelin Metin

merhaba ben sıtenızı google aracılıgıyla buldum web tasarım lıse son sınıf ogrencisiyim burda aradıgım hersey var sızlerı tanıdıgıma memnun oldumm bu kadarrrr :D:D
  14. Pelin Metin

brush

@Serkan Baysal taßikiiiiiii
  15. Pelin Metin

Photoshop İçin Dev Efekt Paketi !!!!

supeRler geRcekten emegıne sagLık
Yukarı Alt