Pınar Baştürk tarafından yazılan mesajlar

1. Pınar Baştürk

Illustrator Flash Disk Çalışması

çalışmanız gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık çalışmanız yaptığınızda başka bi site ders veren de benziyor biraz değişiği olmuş :) http://vector.tutsplus.com/tutorials/illustration/design-a-colorful-usb-flash-stick-with-tattoo-style-decals/
  2. Pınar Baştürk

Benden Birkaç Çalışmalarım ;)

@Dilek Doğrusöz evet doğrusun istediğim ifade verdim teşekkür ederim yorumlarınız için
  3. Pınar Baştürk

kitap kapağı çalışmak ve cilt payı ...

bilgi içi çok teşekkürler işime yarar ;)
  4. Pınar Baştürk

Teşekkür ederim yorumunuz için hatalar vardır sanırım dikkat ediyorum bi balık korku kaçan ifade değildi kendisi daha hızlı yüzebilmek ifadesi yani :) Bi daha yeni :)
  5. Pınar Baştürk

Merhaba arkadaşlar ıllustartor ilk kez öğreniyordum kendimi geliştirmek için boş vaktimle çalışmalarım :) Küçük balığa kovalamaca :D Korku ve Şaşkın Şirin :D Yorumlarınız bekliyorum
  6. Pınar Baştürk

sitemiz için yaptığım küçük bir çalışma :)

Harikaaa zemin tasarımı çok beğendim eline sağlık
  7. Pınar Baştürk

Gazi Ü.Mezunu Grafikerim İş Arıyorum (Antalya)

Merhaba ; Adım pınar işitme engelliyim ve gazi üniversitesi grafik bölümü önlisans mezunuyum.uzun bir zamandır grafiker olarak iş aramaktayım. İşitme engelli oldugum için gerek grafik tasarım firmalarına gerek reklam ajansı ve matbaalara yapmış oldugum iş başvurularım sonuçsuz kaldı. Duygu ve...
  8. Pınar Baştürk

Merhaba

evet daha 11 ay beri antalyada oturuyorum :) hoşbulduk
  9. Pınar Baştürk

photoshopumuzu hızlandıralım.

teşekkür ederim
  10. Pınar Baştürk

Hangi Vektör Programı?

coreldraw ve ıllustrator favorim ama oyumu ıllustartor... freehandın daha öncede sevmişdim şimdi sevmedim ama yenilememiş daha gömülüyor gibi sanki kimse kullananlar az
  11. Pınar Baştürk

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

22 yaşındayım eylülde 23 basacağım :) çoğunlukta 25-34 falan oyları var
  12. Pınar Baştürk

Merhaba

Hoşbulduk arkadaşlar teşekkürler
  13. Pınar Baştürk

Eğitim almamış biri olarak çizdiğim resim!

resim görmüyorum resim linki ölmüş galiba
Yukarı Alt