Sena Demirlerli tarafından yazılan mesajlar

1. Sena Demirlerli

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

sabırlı...............sabırlı............. ve sabırlı.....................
  2. Sena Demirlerli

.......................yitik.....................................................
  3. Sena Demirlerli

...........umutlu....................................
  4. Sena Demirlerli

Seni içimden terk ediyorum

oldukça etkileyici bir şiir paylaşım için teşekkürler...
  5. Sena Demirlerli

CoreL_Draw EL Kitabı.. Çok FaydaLı...

paylaşım için teşekkürler corelde kendimi geliştirmeme yardımcı olacak...
  6. Sena Demirlerli

Fıkra

ikinci fıkraya çok güldüm :) paylaşım için teşekkürler...
  7. Sena Demirlerli

return of the darkness tipografi

emeğine sağlık. paylaşımlarının ve yaratıcı yönünün hiç tükenmemesini diliyorum...
  8. Sena Demirlerli

Film Afişi Çalışması

bence çalışma gayet güzel olmuş her kim yapmışa eline sağlık... filmin içeriğini bilmiyorum ama korku filmine benziyor afişe bakılırsa... adamın korkunç bir hayat hikayesi varmış sanırım :) paylaşım için teşekkürler...
  9. Sena Demirlerli

Kadına şiddet

Bayan olarak böyle önemli bir konuya yazmayı borç bildiğimi belirtmek istiyorum öncelikle. Ve bir hayvanın bile şiddete maruz kalmasına yüreğimiz dayanmazken nasıl bir vicdan ona hayat bağlayan, eş- sevgili olan kadına şiddet uygular ??? Bunu yapanlara soruyorum ? O ellerini önce vicdanlarına...
  10. Sena Demirlerli

İnanılmaz 3D Tipografi Örnekleri

tipografiye farklı bir bakış, çok güzel paylaşım... teşekkürler...
  11. Sena Demirlerli

Tipografi hakkında

tipografi içinse bunu başta belirtseydin harf kelimesini küçük harflerden oluştur derdim tipo için daha uygun kaçan bir fikir bence :) neyse yine sorunun olursa yardımcı olmaya çalışırım, başarılar sana derslerinde...
  12. Sena Demirlerli

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Pİstanbul)

istanbul'u hiç böyle düşünmemiştim... hep boğaz manzaralı, kız kulesi manzaralı hallerini resmederler, sizinki her zaman olduğu gibi yine farklı bir bakış olmuş... paylaşım için teşekkürler...
  13. Sena Demirlerli

manüpilasyon çalışması "ducky"

gerçekten konuya uygun ve sevimli bir çalışma tebrik ederim... paylaşım için teşekkürler...
  14. Sena Demirlerli

Bi zahmet yorumlayın - eleştirin

bende Dilek arkadaşımıza katılıyorum. fontu değiştir ve daha büyük kullan bu fontla hotelin adı okunmuyor ki bu logoda çok önemlidir. asıl vurgulanmak istenen ordaki desen değil hotelin adıdır bunu düşünerek görseli küçük kullan yada ikinci planda tut derim, kolay gelsin...
  15. Sena Demirlerli

kadın konulu kolaj çalışması

ayakkabı konulu bir çalışma olmuş tamam bunun bayan ayakkabısı olduğu açık da kadınlara özgü başka görseller de koysaydın o zaman kadın konulu olurdu. hocan da bunu diyecektir. obje kısıtlılığı yoksa tabi :D bilirsin hocalar pek bişeyi beğenmez benim hocanın 50 verdiği bir çalışmadan türkiye...
Yukarı Alt