Serkan YANIKSES tarafından yazılan mesajlar

1. Fotoğraf

Fotoğraf

monmiel
  2. Logo Dizayn Çalışmalarım.

Logo Dizayn Çalışmalarım.

2009-2012 yılları arasında hazırladığım Logo dizaynları.
  3. Serkan YANIKSES

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

İlk talep benden gelsin kullanıcı adım gördüğünüz gibi burnaudio , ismim Serkan YANIKSES. Teşekkürler.
  4. Serkan YANIKSES

Yüksek çözünürlükte gazete deseni arıyorum

Kendim küpürlerden derleyerek halletim.
  5. Serkan YANIKSES

Nasıl bişey yapmak istediğimi gözünüzde canlandırmak için birkaç örnek görsel göstereyim. Bu fotoğraflarda eski gazeteler kullanılmış ama ben kağıdın gramajını biraz arttırarak, kaplamanın daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını planlıyorum
  6. Serkan YANIKSES

Öncelikle forumu araştırdım ama konunun doğru yerde olup olmadığından emin değilim eğer yanlış yere açılmışsa uygun konu başlığına taşırsanız sevinirim. Davulumu bir grafik desenle kaplamayı planlıyorum. İnternet aramasında istediğim tarzda görsele ulaşamadım. Bu tarzda bir görsel...
  7. Serkan YANIKSES

Bir LOGO'nun hikayesi

@Dj Rapix DJ Rapix hikaye firmanın bir taksiye binip arkasında bakarken, bende tasarımcı olarak ona el salladığım ve firmanın uzaklaştıkça gözden kaybolduğu bir sahne ile hikayemiz tamamlandı malesef... Önümüzdeki projelere bakacağız =)
  8. Serkan YANIKSES

Radio Gorilla

Teşekkür ettim... Programın reklamı gibi olmasın ama perşembe akşamları saat 20:00 - 22:00 arası www.aktif.fm den dinleyebilirsiniz.
  9. Serkan YANIKSES

Radio Gorilla

Radyo programım için hazırladığım birkaç görsel... Grafik Dışında hazırladığım bazı spot ve jingle'lar : Başlangıç Spot: http://soundcloud.com/serkanyanikses/radio-gorilla-baslang-c Radio Gorilla - Saw : http://soundcloud.com/serkanyanikses/radio-gorilla-saw-jigsaw...
  10. Serkan YANIKSES

Bir LOGO'nun hikayesi

Bir konu hakkında yardımınıza ihtiaç duyuyorum sevgili forum üyeleri. Firma ile serbest olarak logo tasarım işini aldım.Bir fiyatta anlaştık ve bu fiyat üzerinden logo çalışmalarına başladım öncesinde de bir diyaloğumuz paralelinde çeşitli çalışmalar ve fikir geliştirmeleri yaptım ancak birden...
  11. Serkan YANIKSES

Evinden çalışacak grafiker aranıyor

syanikses@gmail.com...Mail gönderirseniz,çalışmalarımın yer aldığı bir portfolio gönderebilirim. İyi Çalışmalar
  12. Serkan YANIKSES

İstanbul için 2 tipografi denemem

@Stefan Y. teşekkür ettim stefan
  13. Serkan YANIKSES

YOU F*** THE FUTURE - Sticker-Tshirt Denemesi

Çok teşekkür ediyorum
  14. Serkan YANIKSES

22 KASIM unuttunuz mu?

@Stefan Y. Göz alması da lazım değil mi? :)
  15. Serkan YANIKSES

22 KASIM unuttunuz mu?

Bir deneme çalışmasıdır.Tasarımcının "yaratıcı" iç güdüsü sebebiyle "sanatçı" olarak isimlendirildiğini göz önüne alırsak. Tasarımcının kendi protest tavrını da sahip olduğu yaratıcı algısıyla yansıtması gerektiğini düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla bu sitede bu tarz başlıklar ve paylaşımlar biraz...
Yukarı Alt