sevcan önen tarafından yazılan mesajlar

1. S

Nakıs Desenlerı

accurate kiz resimli nakis varya uzerinde onun kesme boncuk var, onu da makine miisliyor, pul isledigini biliyorum da kesme boncuk yaptigini bilmiyorum, yoksa o kesme boncuklar elde mi isleniliyor?
  2. S

bu desen hangi parametrede yapılmış acaba bilen varmı

efekt de olabilir o ayni zmanda parca parca yapilmis cin ignesi de olabilir?
  3. S

tasarımcı grafiker

freehand ve photoshop programlarını kullaniyorum, desen tasarim asistani olarak 1 yil tekstil frmasinda calistim, isler kotu gittiginden dolayi, is yeri kuculmeye gitti malesef cikmak zorunda kaldim, etiket tasarimi afis, brosur tasarimi konusunda bilgim var e ayni zamanda accurate 4.620...
  4. S

Anne Beden Desenleri...

46-44 bedenden baslayan 50 yas ve uzeri icin sanirim oluyor anne model ve desenler
  5. S

nakıslı havlu desenlerı

havlunun uclarinda yuvarlak yuvarlak desenler varya, ici bos, onlar ne sekilde yapiliyor acaba? yani kumasa dikilmeden nasil havlunun ucundan o sekilde sarkmis, boyle bir ozellik var miydi bilmiyordum, kasnagi o sekilde mi ayrlaniyor :D
  6. S

Mutfak Perdesi Deseni

cok iplik atlamasi gordum, orada iplik kes neden kullanmadiniz acaba, desen buyuk oldugu icin maine zaten o iplikleri keseceginden dolayi mi, yoksa unuttunuz mu?
  7. S

Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

tesekkurler emegine saglik, acaba accurate ogrenen biri eos u da rahatca kullanabilir mi, benzer programlar midir, yoksa cok farkliliklar var midir
  8. S

uygulamalar

kart uzerindeki yazilarda iplik kalmis, yaziyi sanirim tam olarak kullanmissin, yaziyi bolerek kullansaydin, ve iplik kes deseydin boyle bir sorun olmazdi sanirim, ayni zmanda benim anladigim desenin tumunde cin ignesi kulllanmissin, puro u sargi kullansan kabarik durur ve daha gercekci hava...
  9. S

Eos3 Ve Accurate 4 İÇİn Kurs Acilmak Uzre

arkadaslar sanmiyorum kimsenin resim yollayacagini, ben mesela para vericem kursa gidicem, ogrenmek icin, sonra internette forumlara koyacam, neden baskalari ogrensin diye m,, yanlis anlasilmasin ama boyle birseyi kimsenin yapacagini sanmiyorum, siz olsaniz yapar miydiniz, resimle anlatma isini
  10. S

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

ben accuratei yeni ogrenmeye basladim, accurate i iyice ogrendikten sonra eos da ogrenmek istiyorum, eos ve accurate birbirine benzer programlar midir, accurate kullanan kisi eos u da rahatca kullanabilir mi, ya da tajima yi
  11. S

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

torukojin, oyle bir internetten sitesinden indirebilecegin yer yok, ki olsa bile burda soylenmesi yasak
  12. S

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

arkadaslar accurate 6 dediginiz accyrate 4.6 mi? birde size sormak istedigim farkli bir soru; accurate 4.620 alicam, ne dusunuyorsunuz, farkli versiyonunu mu alsam yoksa
  13. S

Accurate 4 te resim işleme

asll sizin firmaniz nerede acaba, suan ozel msj atamiyorum da, ben accurate i yeni yeni ogrenmeye basladim, staj gibi bir olanagim var midir hafatasonlari icin, yaz ayinda yapsam??? cunku kurs mayis gibi bitecek sanirim daha tam belli degil ama
  14. S

Accurate 4 te resim işleme

benim bildigim kadari ile best bilgisayar satiyor programi turkiyede, alan kisilere egitimini de veriyor, resmi nakis haine getirebilmek icin, accurate deki degisik programlari yani, sargi, dikis, cin ignesi, gibi programlar kullaniliyor. tek hamlede yapilan bir konu degil, ve buradan da...
  15. S

süper yaratıcı tasarımlar =)

cok guzel bencede, ilgi cekici ,esprili
Yukarı Alt