shnbrs tarafından yazılan mesajlar

1. S

Adobe illustrator cs3 uygulamalı dersler

@captainboss evet yenileyebilirseniz sevinirim.
  2. S

AB Projesi Broşürü

katılmış olduğmu bir proje için hazırladığım broşür. Henüz tasarım aşamasında. yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler...
  3. S

100.YIL EML mezuniyet gecesi davetiyesi

okulumuz mezuniyet gecesi için hazırladığım davetiyeyi paylaşmak istedim. yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler...
  4. S

okul tanıtım broşürü - yorumlarınızı bekliyorum...

ne zamandır cevap yazayım diyorum. unuttum. bazı düzeltmelerden sonra baskı aldık. baskıda herhangi bir sıkıntı yok. son halini paylaşmak istedim. teşekkürler...
  5. S

İnce Detay Katalog ( En Son Çalışmam)

cok guzel gorunuyor. elinize saglik.
  6. S

Metef 2011 afiş&davetiye

merhaba, davetiye konusunda bazı değişiklikler yaptım. afişlere gelince henüz seçim yapılmadı 3 farklı alternatif hazırlamıştım ve burada bir tanesini paylaşmıştım. seçim eleştirilen olursa dediğiniz değişiklikleri de yapacağım. teşekkürler...
  7. S

Metef 2011 afiş&davetiye

@Kerim Öksüz yorumlarınız için çok teşekkür ediorum. oldukça aydınlatıcı. dün akşam 1er tane baskı aldım ve ilk başta 3boyut güzel olmadı. dediğiniz gibi her yerde düz, aynı renk ve fontta kullanacağım. davetiye kapakta ki kıvırma efekti hoş durmadı. onu da kaldıracağım. afişler deki tarih ve...
  8. S

Metef 2011 afiş&davetiye

iyi günler, illustrator da hazırladığım afiş ve davetiye örneğini paylaşıyorum. henüz ne olacağına karar verilmedi. görüş bildirirseniz sevinirim. hala değişiklik yapabilirim. teşekkürler...
  9. S

Besbuse broşür çalışması

epey olmuş paylaşılalı ama süper olmuş, çok hoşuma gitti. elinize sağık...
  10. S

METEF Fuar Afişi

@Kerim Öksüz teşekkür ediyorum yorumladığınız için. grafik tasarım knusunda yeni yeni merak sarmaya başladım. o yüzden iş çıksın da bi şeyler yapayım diye can atıyorum. bu afiş de o şekilde başladı. sürekli afiş örnekleri incelemeye çalışıyorum. bilgiler edinmeye çalışıyorum. teşekkürler...
  11. S

@Kerim Öksüz teşekkürler. ilk defa böyle bir çalışma yaptım. a4 kağıdı 3'e böldüm ve o şekilde çalıştım. henüz resimler gelmediği için herhangi bir baskı işi için görüşmedim. baskı sırasında kenar boşluklarının ne olması lazım bilgim yok. standart a4 kağıdında ne kadarlık bir alanda çalışmam...
  12. S

@Arsenal teşekkürler. resimler henüz hazır değil. ben sadece resim yerleri belli olsun diye o şekilde bir yerleşim yaptım. yorumladığınız için teşekkürler...
  13. S

METEF Fuar Afişi

@Zeki KAYNAK yorumunuz için teşekkür ediyorum. söylediğiniz bazı noktaları değiştirdim. ayrıca bir alternatif çalışma yaptım. yorumlarsanız sevinirim.
  14. S

iyi günler, çalıştığım okul için bir tanıtım broşürü hazırlamaya çalıştım. hazırladığım ilk broşür. illustrator ile hazırladım. kullandığım resimler aynı. oralara yeni resimler çekilecek. tasarım olarak yorumlarınızı duymak istedim. görmediğim, bilmediğim, dikkat etmem gereken kısımlar mutlaka...
  15. S

METEF Fuar Afişi

iyi günler, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına bir afiş hazırlamaya çalıştım. Görüşlerinizi paylaşırsanız değişikliklerde yapabilirim. Henüz hazırlık aşamasında. şimdiden teşekkürler...
Yukarı Alt