sinan cırıklıel tarafından yazılan mesajlar

1. sinan cırıklıel

Renkli Kutular - Colored Vector Boxes AI

teşekkürler güzel şeylere benziyorlar
  2. sinan cırıklıel

Mini İnsanlar

Paylaşım için teşekkürler
  3. sinan cırıklıel

resimlerin arka fonunu değiştirmek

güzel anlatmışsınız arkadaşlar ama bu saatten sonra photoshop öğrenmek imkansız gibi geliyo valla. ilk pc gördüğümde 25 yaşındaydım işim gereği coreli öğrendim corel 2 ile başladık şimdi 14 kullanıyorum onun bile bazı özellikleri bilmezken başka program öğrenmek hem zor hemde zaman ister, yinede...
  4. sinan cırıklıel

Bakanlığa logo_10 bin YTL

yuh demek lazım 2300 kişimi saçmalamış kurulmu acaba? bu kadar çalışmadan seçilememişse kaymak yiyenler vardır :(
  5. sinan cırıklıel

corel de çark dişli (GÜNCELLENDİ)

güzel çalışma ben bunu dairenin kenarına karakter noktaları yapıp birleştirere yapıyordum bu daha basit bi yöntem benimki biraz tarzancaydı :)
  6. sinan cırıklıel

Corel X4 yazı sorunu

kardes bende x4 kullanıyorum ama böyle bi sorun yok normal basıyorum ve büttün semboller çıkıyor senin x4 te problem olabilirmi yasalmı, demo olabilrmi yani bilemiyorum aklıma gelen bu
  7. sinan cırıklıel

resmi eklemeyide beceremdim ya unutmuşum ama link oldu galiba
  8. sinan cırıklıel

emekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar corelde grafik konusunda sıkıntım yok ama resimlerde takılıyorum sizin taktiklerinizle bunu yaptım sanırım oldu
  9. sinan cırıklıel

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum yardım etmeseniz bile bu sözler bana yeterdi, ama alper kardeş uğraşmış bile benim için, alpercim yaptığın çalışma güzel olmuş eline sağlık ben photoshop bilmiyorum corelciyim coreldede bunu yapabilirim sanıyorum ama asıl konu ürünler cam olduğu için...
  10. sinan cırıklıel

kesmek kolay ama yine arkada eski fon gözükcek eski fonu silebilirmiyim photo paint te resme zarar vermeden arkadaşlar ismi lazım değil bi sitede daha yardım istemiştim çok bilmişler reklam veriyorum diye link i silmişler ne reklam vercem bana ait olmayan siteyi örnek görülecek en kolay...
  11. sinan cırıklıel

slm arkadaşlar yadıma ihtiyacım var aşağıda vereceğim sitedeki kristal cam plaketlerin arkalarındaki fonu değiştirmek istiyorum siyah geçişli yapılmış bunları mavi tonda yapmak istiyorum mümkünmüdür birde elimde hiç fon atılmamış olanlar var nasıl yapabilirim. :::...Eray Crystal Reklam Kupa...
Yukarı Alt