Süleyman Köklü tarafından yazılan mesajlar

1. Süleyman Köklü

Harikalar sahili afiş

Çalışma fena durmuyor fakat ben bakınca harikalar diyarını alttaki vapurun bulunduğu iskelede zannettim. Vapur ve iskele kısmı orada ne anlam ifade ediyor? Ulaşım vapurla mı yapılacak? Alt kısmı tamamen kaldırıp deneseniz nasıl duruyor bakalım. Ayrıca kahramanların mı yoksa sahilin mi reklamı...
  2. Süleyman Köklü

Afiş Tasarımı Yardım

Bu afiş çalışmasıyla ilgili elinizde hiç envanter yok mu? Foto, çizim, kullanılacak yazılar vs. Eğer varsa siz bunlardan kendinize göre bir çalışma yapın ve ekleyin biz de yorumlarımızla çalışmayı olgunlaştıralım. Olmayan bir çalışma için fikir vermek zor.
  3. Süleyman Köklü

Bold yazıları seçmek

merhaba arkadaşlar indesign da bütün metnin içerisinde sadece bold olanları nasıl seçeceğim? Bütün bold olanları bir anda seçip başka yere kopyalayacağım. Bilen arkadaşlar acil olarak cevaplarsa sevinirim.
  4. Süleyman Köklü

Bergama Belediyesi Logo Çalışması

Belediye logosu denilince akla ilk olarak o beldeye ait en önemli objeler gelir ve mümkün olduğu kadar onlar logoya yerleştirilmeye çalışılır. Logoyu seçenlerde kim fazla objeyi iyi yerleştirmişse onu seçiyorlar genelde. Belediyeler her alanda işlerini baskıya verdikleri için (renkli-renksiz)...
  5. Süleyman Köklü

Sizce Hangisi ?

hepsi güzel olmuş tebrikler ama bana 3 numara daha canlı gibi geldi.
  6. Süleyman Köklü

yüksek çözünürlük iş makinaları

Her zaman ihtiyaç duyulan fotolar. Emeğiniz için teşekkürler...
  7. Süleyman Köklü

Silah Firmasına Yaptığım Logo

Kerim Bey'e katılıyorum renk seçimini biraz daha gözden geçirin. Silah ve av işi olduğu için biraz ağır tonlarda olabilir. "t" harfini tüfek şekline dönüştürerek bir alternatif yapabilirsiniz. Saygılar...
  8. Süleyman Köklü

Kartvizit Tasarım ( Logo Dahil )

Harika olmuş, tebrikler Sedat Bey...
  9. Süleyman Köklü

Ento ilaç maskot çalışması vol.2

Genel görünümü çok güzel başarılar dilerim. Ancak çizme ayağa göre neden büyük merak ettim, özel bir anlam mı ifade ediyor? Saygılar...
  10. Süleyman Köklü

Tipografi deneme.

Öncelikle isim düzgün yazılmalıydı. Grafilerker.org değil GRAFİKERLER.ORG... Üzerinde biraz daha çalışılması gerekir diye düşünüyorum. Gri tonlar haricinde başka renk denemeleri de yapılabilir.
  11. Süleyman Köklü

Kartvizit Çalışmalarım..

Üzerinde uğraşılmış, emek verilmiş ve ortaya bu çalışmalar çıkmış. Ben fazla renk kullanılan, efektler verilmiş, karışık gibi duran çalışmaları pek sevemedim yıllardır. Bunların içinden bir tanesi de daha sade kurumsal tipli bir çalışma olabilirdi. Bazı denemelerde adres kendine yer aramış. Logo...
  12. Süleyman Köklü

Binlerce Zemin (Vektörel)

Teşekkür ederiz mutlaka bir yerlerde işe yarar. // Ben indirdim ancak 700 küsür jpeg var vektör göremedim içlerinde (: vektör yazmışsınız...
  13. Süleyman Köklü

Reklam Topluluğu kurumsal kimlik çalışması

Logo ve uygulamaları gayet güzel ve paylaşım ders niteliğinde olmuş teşekkürler. Amblemde yola çıkılan temel nokta ne idi? O bölgeye ve kuruma ait birşeyleri mi simgeliyor? Amblemi merak ettim açıkçası?
  14. Süleyman Köklü

İlk takvim çalışmam...

@Yaşar KARADENİZ Yaşar Abi'nin mesleki bilgisine ve samimiyetine kefilim. Değerleri kolay harcamayalım...
  15. Süleyman Köklü

İlk takvim çalışmam...

Öncelikle bu ne tür bir takvim? (masa, piramid, duvar vs.) İkincisi takvim ve görselden çok çerçeve ön planda ayrıca renklerin kullanımı biraz daha düşünülmeli. Eğer masa takvimi ise görseli sola ama tam olarak veya önemli bir kısmını kadraja alarak koyarak takvimide sağa okunur bir şekilde...
Yukarı Alt